Kredi Dayı
0.67 Faizli Tatil Krediniz Vakıfbank’tan İlk İki Ay Ödemeniz Bankadan!
Yazar: - 07 Temmuz 2020
168
0

Yaz aylarının geldiği şu günlerde bankaların tatil kredileri de hız kazandı. Tatil kredileri arasında en dikkat çekenlerden birisi de Vakıfbank’ tan geldi. Vakıfbank, müşterilerine 0,67 faiz oranı ile tatil kredisi vermeye başladı. Bu yazımızda 0.67 Faizli Tatil Krediniz Vakıfbank’tan İlk İki Ay Ödemeniz Bankadan başlığının detaylarını anlatacağız.

Vakıfbank, Temmuz ayına girdiğimiz şu günlerde yeni tatil kredisi kampanyasını açıkladı. Tatile gitmek isteyen ancak yeterli miktarda parası olmayan kişilere yönelik olarak hazırlanan tatil kredisi kapsamında Vakıfbank müşterilerine uygun ödeme koşulları ile kredi fırsatı sunulacak.

0.67 FAİZLİ TATİL KREDİNİZ VAKIFBANK’TAN İLK İKİ AY ÖDEMENİZ BANKADAN!

Vakıfbank tatil kredisi kampanyası kapsamında başvuruda bulunan müşterilerine %0,67 faiz oranı ile kredi vereceği açıklandı. Vakıfbank, tatile gitmek isteyen müşterilerinin bu ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırladığı kredi sayesinde 10 bin TL’ ye kadar olan başvuruları değerlendirecek.

Normal şartlarda %0,98 faiz oranı ile sunulan tatil kredisi, 8 ay geri ödemesiz olduğu için faiz oranı %0,67 şeklinde verilmiş gibi hesaplanabilecek. Vakıfbank, tatil kredisi çeken müşterilerinin ilk iki taksitini de kendisi ödeyecek.

VAKIFBANK TATİL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vakıfbank tatil kredisi, tüm Vakıfbank müşterilerinin rahat bir şekilde tatillerini geçirebilmeleri için verilen bir kredi türüdür. 10 bin TL’ ye kadar verilen bu kredi kapsamında 6 ay geri ödemesiz 36 ay vadeli ödeme seçeneğinden yararlanılır.

Vakıfbank kredi kartı ile tatilini ödemek isteyen müşterilere ise 3 ay ödemesiz 15 ay vadeli ödeme seçeneği sunulmaktadır. Vakıfbank müşterileri istedikleri şekilde tatil kredisi kullanma hakkına sahip olacaktır.

VAKIFBANK TATİL KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank tatil kredisi başvurusu, bankanın anlaşmalı seyahat acenteleri üzerinden gerçekleştirilebilir. Seyahat acentesi üzerinden yapılacak olan başvurunun onaylanması durumunda kredi kolaylıkla çekilebilecektir.

Vakıfbank tatil kredisi başvurusunda bulunan kişilerin kredisinin onaylanması durumunda SMS ya da mobil bildirim ile bilgi verilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan kişiler, 72 saat içerisinde Vakıfbank mobil bankacılı ya da internet bankacılığı üzerinden kredi teklifini onaylamak zorundadır. Onayın ardından kredi kısa sürede müşterinin hesabına geçecektir.

VAKIFBANK TATİL KREDİSİ İLK İKİ TAKSİT ÖDEMESİ BANKADAN

Vakıfbank tatil kredisi kampanyası kapsamında kredi çeken müşteriler, ödeme dönemleri geldiğinde kredilerinin ilk iki taksitini ödemezler. Tatil kredisi kapsamında kredinin ilk taksiti Vakıfbank tarafından, ikinci taksit ise anlaşma sağlanan seyahat acentesi tarafından karşılanır. Bu sayede kredi çeken kişi sadece 28 ay kredi ödemesi gerçekleştirir.

Vakıfbank tatil kredisi çeken müşterilerin konaklama bedeli en düşük 8 bin TL olmak üzere toplamda 10 bin TL kredi çekmesi mümkün olacaktır. Kredi çekme hakkı kazanmış olan kişilerin kredilerinin %80’ lik kısmı acenteye iletilir. Kalan %20’ lik kısmı ise tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterinin hesabına aktarılmaktadır.

VAKIFBANK TATİL KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Vakıfbank tatil kredisi başvurusunda bulunan kişiler en az 2,500 TL, en fazla 10 bin TL tutarında başvuru gerçekleştirebilir. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin anlaşmalı seyahat acenteleri üzerinden başvuruda bulunması gerekir.

Vakıfbank tatil kredisi çeken kişiler, ödemelerine 9. Aydan itibaren başlarlar. 6 ay geri ödemesiz sunulan bu kredinin ilk iki taksiti Vakıfbank ve acente tarafından karşılanmaktadır. Bu hesaplama göz önünde bulundurularak Vakıfbank tatil kredisi faiz oranının %0,67’ye geldiğini söylemek mümkündür.

Vakıfbank tatil kredisi hesaplaması şu şekilde yapılır;

  • Kredi türü: tatil kredisi
  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Kredi vadesi: 36 ay (6 ay ertelemeli)
  • Kredi faiz oranı: %0,98
  • Aylık taksit ödeme tutarı: 421,58 TL

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ