Kredi Dayı
2021 Ocak MTV Ödemesine Faizsiz Taksit Yapan Bankalar!
Yazar: - 10 Ocak 2021
93
0

2021 yılının ilk ayı olan Ocak ayına girilmesi ile birlikte araç sahipleri MTV ödemeleri için bankalardan gelecek haberlere dikkat kesildi. Bankaların her yıl Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dönemlerinde taksit kampanyası hazırlaması, 2021 Ocak ayı için de kampanya gelip gelmeyeceği sorularına neden oldu. Bu yazımızda 2021 Ocak MTV Ödemesine Faizsiz Taksit Yapan Bankalar! Hakkında bilgi vereceğiz.

Bankalar her yıl Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dönemlerinde araç sahiplerinin maddi sıkıntı yaşamaması adına taksit kampanyaları hazırlıyor. 2021 Ocak ayı itibariyle de MTV ödemelerinde faizsiz taksit fırsatları art arda gelmeye başladı.

2021 OCAK MTV ÖDEMESİNE FAİZSİZ TAKSİT YAPAN BANKALAR HANGİLERİDİR?

2021 Ocak MTV Ödemesine Faizsiz Taksit Yapan Bankalar şu şekilde sıralanır;

 • Albaraka Türk MTV Kampanyası
 • Denizbank MTV Kampanyası
 • Garanti BBVA MTV Kampanyası
 • Halkbank MTV Kampanyası
 • HSBC MTV Kampanyası
 • İş Bankası MTV Kampanyası
 • Kuveyt Türk MTV Kampanyası
 • QNB Finansbank MTV Kampanyası
 • TEB MTV Kampanyası
 • Vakıfbank MTV Kampanyası
 • Yapı Kredi Bankası MTV Kampanyası
 • Ziraat Bankası MTV Kampanyası

2021 OCAK ALBARAKA TÜRK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Albaraka Türk MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Albaraka Türk müşterilerine MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanmak için araç sahiplerinin Albaraka Türk internet bankacılığı ya da www.gib.gov.tr adresi üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

2021 OCAK DENİZBANK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Denizbank MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Denizbank müşterileri, MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunmaktadır. Denizbank müşterileri, MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanmak için ödemelerini Denizkartım ile www.gib.gov.tr adresi üzerinden kolaylıkla yapabilecektir.

2021 OCAK GARANTİ BBVA MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Garanti BBVA MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Garanti BBVA müşterileri, MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatına sahip olurlar. 2 takti ile MTv ödemesi için BonusFlaş, Garanti BBVA mobil uygulaması, Garanti BBVA internet bankacılığı, 444 0 333 Garanti BBVA müşteri hizmetleri, Garanti BBVA ATM’ leri kullanılabilmektedir. Mobil ödeme ile GarantiPay seçilerek yapılan MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatından yararlanmak mümkün olacaktır.

2021 OCAK HALKBANK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Halkbank MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Halkbank müşterileri, MTV ödemelerini 3 taksit fırsatı ile ödeyebilirler. 1 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Halkbank internet bankacılığı, Halkbank mobil bankacılık uygulaması ve Halkbank Dialog üzerinden ya da www.gib.gov.tr adresi üzerinden 3 taksit ile ödeme yapma şansı verilmektedir.

2021 OCAK HSBC MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak HSBC MTV Kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında HSBC müşterileri, MTV ödemeleri için 3 taksit fırsatından yararlanabilirler. HSBC müşterileri, HSBC Advantage kredi kartı, HSBC internet bankacılığı, HSBC mobil bankacılık uygulaması, HSBC telefon bankacılığı, HSBC şubeleri, HSBC ATM’ leri ve www.gib.gov.tr adresi üzerinden taksitli olarak MTV ödemelerini gerçekleştirebilirler.

2021 OCAK İŞ BANKASI MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak İş Bankası MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında İş Bankası müşterileri 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit ile ödeme şansı verilmektedir. 2 taksit fırsatından yararlanmak için İş Bankası müşterilerinin Maximum kart, İşÇep uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden ödeme yapması gerekmektedir. Maximum mobil uygulaması üzerinden ya da www.gib.gov.tr adresi üzerinden yapılacak ödemelerde 3 taksit ile ödeme fırsatı da verilmektedir.

2021 OCAK KUVEYT TÜRK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Kuveyt Türk MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Kuveyt Türk müşterilerinin Sağlam Kart ile yapacakları ödemelerde 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. MTV ödemesinde 3 taksit fırsatından yararlanmak için bankanın internet bankacılığı ya da www.gib.gov.tr adresi üzerinden ödeme yapmak gerekmektedir.

2021 OCAK QNB FİNANSBANK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak QNB Finansbank MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında QNB Finansbank müşterileri, Enpara üzerinden yapacakları ödemelerde 6 taksit fırsatından yararlanabilirler. QNB Finansbank müşterileri, Enpara ile www.gib.gov.tr sitesi üzerinden yapacakları ödemeler sonucunda taksit fırsatından yararlanması mümkün olacaktır.

2021 OCAK TEB MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak TEB MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında TEB müşterileri, CEPTETEB mobil uygulaması, TEB internet bankacılığı ve TEB ATM’ leri ile www.gib.gov.tr adresi üzerinden yapacakları MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanabilirler.

2021 OCAK VAKIFBANK MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Vakıfbank MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Vakıfbank müşterileri Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması, Vakıfbank internet bankacılığı, Vakıfbank telefon bankacılığı, Vakıfbank şubeleri ve ATM’ ler üzerinden yapacakları MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatından yararlanma şansına sahip olurlar.

2021 OCAK YAPI KREDİ BANKASI MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Yapı Kredi Bankası MTV kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası müşterileri, www.gib.gov.tr adresi üzerinden QR kod ile yapacakları MTV ödemelerinde 3 taksit, 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksitle ödeme şansına sahip olurlar.

2021 OCAK ZİRAAT BANKASI MTV KAMPANYASI NEDİR?

2021 Ocak Ziraat Bankası MTv kampanyası düzenleyen bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterilerinin Ziraat mobil uygulaması, Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kredi kartı ile yapacakları 100 TL ve üzeri MTV ödemesinde 3 taksitten yararlanması mümkün olacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ