Kredi Dayı
3 Bankadan 3000 TL Maaşa Özel Kredi Kampanyası
Yazar: - 30 Nisan 2020
37
0

Bankalar tek başlarına kredi kampanyaları hazırladıkları gibi bazen de ortak kampanyalar düzenleyebiliyor. Kredi kampanyalarının hız kazandığı son günlerde 3 bankadan yeni bir kredi kampanyası geldi. Kampanya kapsamında 3000 TL maaş alan kişilere özel kredi fırsatı sunulacak. Bu yazımızda 3 Bankadan 3000 TL Maaşa Özel Kredi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Bankaların ortak gerçekleştirdikleri kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. 3 banka, ortak aldıkları karar kapsamında maaşı 3000 TL olan müşterilerine özel bir kredi kampanyası hazırladıklarını duyurdu.

3 BANKADAN 3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Ülkemizde 3 bin TL tutarında maaşla çok kişinin çalışıyor olması bankaları harekete geçirdi. Bankaların müşterilerinin maaşlarına orantılı olarak kredi vermesi nedeniyle düşük maaşlı birçok kişi istedikleri tutarda kredi çekemiyordu.

3 bin TL maaşla çalışanlara yüksek kredi çıkmamasını göz önünde bulunduran bankalar, hazırladıkları özel kredi kampanyası ile bu kişilere yüksek limitli kredi vereceklerini açıkladı. Hazırlanan kampanya sayesinde maaşı 3000 TL olan birçok kişi yüksek limitli kredi başvurusunda bulunabilecek.

3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

3000 TL maaşa özel kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Garanti BBVA

Söz konusu üç bankadan yüksek limitli kredi almak isteyen kişilerin belirli şartlara da uygun olması gerekiyor. Şartları taşıyan ve maaşı 3000 TL olan herkese bu 3 bankadan yüksek limitli kredi çekme şansı sunuluyor.

3 BANKADAN 3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

3 Bankadan 3000 TL Maaşa Özel Kredi Kampanyası kapsamında bankalar başvuruda bulunacak olan kişilerin belirli şartlara uygun olup olmadığına bakacak. 3 banka tarafından ortak olarak belirlenmiş şartlara uygun olan tüm başvurular olumlu olarak değerlendirilecek. 3 Bankadan 3000 TL Maaşa Özel Kredi Kampanya şartları şu şekilde sıralanıyor;

  • Daha önce banka ile çalışmış olmak
  • Kredi kartı ya da kredi gibi bankacılık ürünlerini kullanmış ya da kullanıyor olmak
  • Kredi notu yüksek olmak
  • Kırmızı kalem yememiş olmak

VAKIFBANK 3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank 3000 TL maaşa özek kredi veren bankalardan birisidir. Vakıfbank üzerinden maaşını alan müşterilere, maaşlarının 22 katı kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. Maaş müşterisi olmayan kişilere ise maaşlarının 15 katı kadar kredi verilmektedir. Vakıfbank, 3000 TL maaş alan müşterilerine en fazla 125 bin TL tutara kadar kredi vermektedir. Bu krediyi alabilmek için en az 6 aylık sigortanın kesintisiz yatmış olması gerekir. Maaşı 3000 TL olan müşterilere en fazla 65 bin TL kredi verilmektedir. Bu kredinin ödemesi ise 60 ay vadeli olarak gerçekleştirilebilir.

ZİRAAT BANKASI 3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası 3000 TL maaşa özel kredi veren bankalardan birisidir. Ziraat Bankası müşterilerine maaşlarının 25 katına kadar kredi sunmaktadır. 3000 TL maaşa sahip olan bir müşterinin alabileceği en yüksek kredi tutarı 75 bin TL olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası üzerinden kredi çekebilmek için müşterilerin en az 6 aylık sigorta geçmişlerinin olması gerekir. 3000 TL maaşlı müşterilere sunulan kredinin vadesi ise 60 ay olarak belirlenmiştir.

GARANTİ BBVA 3000 TL MAAŞA ÖZEL KREDİ NASIL ALINIR?

Garanti BBVA 3000 TL maaşa özel kredi veren bankalardan birisidir. 3000 TL maaş alan ve Garanti BBVA üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişilerin en az 3 aylık sigortasının olması gerekir. Sigorta siciline göre 100 bin TL’ ye kadar 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli kredi çekmek mümkündür. Kredi başvuruları hemen değerlendirmeye alınacak ve kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ