Kredi Dayı
Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye Müjdesi!
Yazar: - 23 Nisan 2021
1.225
0

Akbank kredi kartı müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında kredi kartını cebine indiren ve dijital olarak kullanan tüm kredi kartı sahiplerine 600 TL hediye para verilecek. Bu yazımızda Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye Müjdesi! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Akbank, sadece kredi başvurusunda bulunan müşterileri için değil kredi kartı kullanan müşterileri için de sürekli olarak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Akbank kredi kartı müşterilerine yeni bir kampanya haberi geldi. Kampanyaya göre Akbank Axess kredi kartı kullanıcıları 600 TL hediye para kazanma şansına sahip olacaklar.

AKBANK’TAN KREDİ KARTI MÜŞTERİLERİNE 600 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası, tüm Akbank kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Axess kredi kartı kullanıcılarına 600 TL hediye para verilecektir.

Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası kapsamında hediye para almak isteyen abonelere kampanyaya katılımlarının ardından her internet alışverişlerinde %2 olmak üzere aylık 100 TL toplamda 600 TL hediye para verilecektir.

AKBANK’TAN KREDİ KARTI MÜŞTERİLERİNE 600 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen Akbank müşterilerinin öncelikle Akbank Mobil Uygulaması ya da Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyayı bulması ve “Hemen Katıl” butonun basması gerekmektedir.

Kampanyaya katılımın ardından kredi kartını dijital kullanım özelliğini açık hale getiren kart sahipleri internet üzerinden alışverişe başlayabilecektir. Yapılan her alışveriş karılığında chip – para kazanmak mümkün olacaktır. Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için kayıt işlemi sonrasında banka tarafından “Kayıt Oldunuz” bilgisinin mutlaka kart sahibine iletilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmezler.

AKBANK’TAN KREDİ KARTI MÜŞTERİLERİNE 600 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası, tüm Akbank kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası kapsamında 600 TL para kazanmak için öncelikle kampanyaya kayıt yaptırmış olmak gerekmektedir.
  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyasından faydalanan kredi kartı kullanıcıları her alışverişlerinde 100 TL olmak üzere toplamda 600 TL hediye para kazanma şansına sahip olurlar.
  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası kapsamında chip para kazanabilmek için kart sahiplerinin kredi kartlarının dijital kullanım özelliğini aktif hale getirmiş olması gerekmektedir.
  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası kapsamında aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden sadece ilki geçerli olacaktır.
  • Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası kapsamında kazanılan TL tutarı kampanya şartları gerçekleştikten sonra anında yüklenecektir.
  • Alışveriş sonrasında yapılan iptal ve iade işlemlerinde verilen para ödülü geri alınacaktır.
  • Akbank, Akbank’tan Kredi Kartı Müşterilerine 600 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ