Kredi Dayı
Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası
Yazar: - 18 Mayıs 2021
770
0

Akbank, müşterilerinin düşük tutarlı kredi talepleri için kredi kartı üzerinden bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Akbank Axess kredi kartı kullanıcılarına 500 TL SMS para çekme şansı verilecek. Bu yazımızda Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına kredi kartı üzerinden de cevap vereceği bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Akbank Axess kredi kartı sahipleri, 500 TL’ ye kadar SMS ile kredi çekme şansına sahip olacak.

AKBANK’TAN ÜCRETSİZ 500 TL SMS KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası, tüm Akbank Axess kredi kartı kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Axess kredi kartı kullanıcılarına 500 TL’ ye kadar kredi çekme şansı verilmektedir.

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyasından faydalanan aboneler, 500 TL tutarındaki krediyi uygun faiz koşulları ile çekme hakkına sahip olmaktadır. Axess kart üzerinden kredi çeken müşteriler 3 ay taksitle geri ödemelerini gerçekleştirebilirler.

AKBANK’TAN ÜCRETSİZ 500 TL SMS KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası başvurusunda bulunmak için öncelikle Axess kredi kartı sahibi olmak gerekmektedir. Kredi kartı bulunan Akbank müşterileri, yerlerinden bile kalkmak zorunda kalmadan SMS ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası başvurusu için Axess kredi kartı sahiplerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden PARA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartının son altı hanesini yazarak 5990’a SMS göndermesi gerekmektedir.

AKBANK’TAN ÜCRETSİZ 500 TL SMS KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanır;

  • Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası, tüm Axess kredi kartı sahiplerine yönelik olarak sunulmaktadır.
  • Kampanya kapsamında kart sahiplerine 500 TL’ ye kadar kredi çekme hakkı verilmektedir.
  • Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası başvurusu sadece SMS ile yapılmaktadır.
  • Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyasından yararlanan kart sahipleri ödemelerini faiz uygulaması üzerinden 3 ya da 9 taksit olarak gerçekleştirmek zorundadır.

AKBANK’TAN ÜCRETSİZ 500 TL SMS KREDİ KAMPANYASI VADESİ NE KADAR SUNULMAKTADIR?

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası vadesi iki farklı şekilde sunulmaktadır. 500 TL ve altı başvurular için müşterilere %1,79 faiz oranı üzerinden 3 taksit fırsatı sunulurken 500 TL ve üzeri başvurular için müşterilere %1,79 faiz oranı üzerinden 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası başvurusunu 3 taksit ile yapmak isteyen Axess kredi kartı sahiplerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden PARA3 yazıp kredi kartının son 6 hanesini yazarak 5990’a SMS göndermesi gerekmektedir.

Akbank’tan Ücretsiz 500 TL SMS Kredi Kampanyası başvurusunu 9 taksit ile yapmak isteyen Axess kredi kartı sahiplerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden PARA9 yazıp kredi kartının son 6 hanesini yazarak 5990’a SMS göndermesi gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ