Kredi Dayı
Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren 6 Banka!
Yazar: - 19 Nisan 2020
590
0

Kredi başvurusunda bulunan banka müşterileri, başvurularının aynı gün içerisinde hemen sonuçlanmasını ve kısa sürede krediyi çekmeyi isterler. Banka müşterilerinin bu taleplerine cevap veren bazı bankalar bulunmaktadır. Bu yazımızda Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren 6 Banka hakkında bilgi vereceğiz.

Acil nakit ihtiyacı bulunan kişiler, genel olarak bu ihtiyaçlarını banka kredisi üzerinden karşılamaya çalışırlar. Bankalar, kredi başvurusunda bulunan kişileri değerlendirdikten sonra kredi verilmesini onaylarlar. Bu da süreç alan bir durumdur. Bu süreci beklemek istemeyen kişiler genel olarak aynı gün içerisinde kredi veren bankaları tercih ederler.

BANKALAR AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ VERİRLER Mİ?

Günümüzde birçok banka müşterilerine aynı günde kredi sunmaktadır. Aynı gün kredi veren bankaların ortak özellikleri, SMS üzerinden kredi başvurusu yapılabilmesidir. Bankalar, kredi başvurusunda bulunan kişilere kısa sürede olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparlar.

Kredi başvurusu onaylanmış olan bir kişinin bankanın müşterisi ise hesabına anında kredi tutarı yatırılır. Bankanın müşterisi değilse ise şube üzerinden kısa sürede kredisini alma şansı bulunmaktadır.

AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ VEREN 6 BANKA HANGİLERİDİR?

Aynı Gün İçerisinde Kredi Veren 6 Banka şu şekilde sıralanır;

  • Vakıfbank
  • Fibabanka
  • ING bank
  • Denizbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Odeabank

VAKIFBANK AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. Vakıfbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden kısa sürede başvurulara cevap vermektedir. Vakıfbank üzerinden çekilecek kredilere uygun faiz oranları ile 60 aya kadar vadeli olarak ulaşmak mümkündür.

FİBABANKA AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

Fibabanka aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. Fibabanka üzerinden kredi çekmek için başvuruda bulunacak kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden T.C. kimlik numarasını yazarak 3422’ye göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından kısa bir süre içerisinde başvuruya olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

ING BANK AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

ING Bank aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. ING Bank üzerinden kredi çekmek için başvuruda bulunacak olan kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDI yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 2205’e SMS göndermesi gerekir. SMS gönderiminin ardından 20 bin TL’ ye kadar olan kredi başvurularına kısa sürede olumlu dönüş sağlanmaktadır.

DENİZBANK AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

Denizbank aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. Denizbank üzerinden kredi çekmek için başvuruda bulunacak olan kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDIM yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’e SMS göndermesi gerekir. Başvurunun ardından 5 dakika içerisinde 65 bin TL’ ye kadar olan kredilere olumlu dönüş yapılmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi çekmek için başvuruda bulunacak olan kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden BIREYSEL yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaralarını yazarak 4411’e SMS göndermesi gerekir. Başvurunun ardından kısa süre içerisinde mesaja olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş yapılacaktır.

ODEABANK AYNI GÜN İÇERİSİNDE KREDİ NASIL ALINIR?

Odeabank aynı gün içerisinde kredi veren bankalardan birisidir. Odeabank üzerinden kredi çekmek için başvuruda bulunacak olan kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden NAKIT yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını yazarak mesaj göndermeleri gerekir. Mesajın gönderilmesinin ardından 10 dakika içerisinde olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş sağlanacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ