Kredi Dayı
Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar
Yazar: - 19 Temmuz 2020
2.081
0

Kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, genel olarak kredi kartlarına anında sahip olmak isterler. Kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, bu başvurularının sonuçlanması için genelde bir süre beklemek zorunda kalırlar. Bu süreyi beklemek istemeyen kişiler ise genel olarak aynı gün kredi kartı veren bankaları araştırmaya başlarlar. Bu yazımızda Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Aynı gün kredi kartı veren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar, başvuruda bulunan kişilere geçici bir kart göndererek hemen kullanıma başlamalarını sağlarlar. Bu süre içerisinde de asıl kredi kartının basım süreci başlatılarak hazır olduğunda gönderim işlemi gerçekleştirilir. İlk gönderilen kartın üzerinde kart sahibinin adının ve soyadının olmaması, kartın geçici olmasından dolayıdır.

AYNI GÜN KREDİ KARTI VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar hangileridir sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

  • İş Bankası
  • ING Bank
  • Finansbank
  • Ziraat Bankası
  • Akbank
  • Halkbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Vakıfbank

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

İş Bankası anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Maximum kredi kartı sunan İş Bankası, başvurunun hızla sonuçlanması için SMS ile ya da internet bankacılığı üzerinden kart başvurusu kabul etmektedir. Diğer yöntemlerle yapılan başvurularda daha uzun sürede sonuç almak mümkündür.

İş Bankası Maximum kart hem yurt içi hem de yurt dışı kullanımlarda geçerlidir. Bankamatik üzerinden para çekme, para yatırma, nakit avans çekme ve taksitli alışveriş başta olmak üzere birçok avantaj sunmaktadır. İş bankası anında kredi kartı başvurusunda bulunmak için MAXIMUM boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 4402’ ye göndermek gerekmektedir. 5 dakikada sonuçlanan başvurunun ardından anında isimsiz geçici kredi kartı başvuru sahibine gönderilecektir.

ING BANK ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

ING Bank anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Kredi kartı başvurularını en hızlı şekilde cevaplayan bankalardan birisi olan ING Bank, Bonus Kart ve ek kart sunmaktadır. ING Bank üzerinden anında kredi kartı almak isteyen müşterilere banka şubeleri üzerinden anında kart verilmesi mümkündür.

ING bank Bonus kredi kartı başvurusu için müşterilerin en yakın ING Bank şubelerine giderek T.C: kimlik numarası ile işlemlerini tamamlayabilir. Başvurunun ardından kısa süre içerisinde isimsiz geçici kredi kartı verilecektir. Müşteri bu kartı kullanırken üzerinde isminin yazılı olduğu asıl kredi kartının da hazırlık aşaması gerçekleştirilecektir.

FİNANSBANK ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Finansbank anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Card Finans kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Finansbank üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

ZİRAAT BANKASI ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Maximum Card kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

AKBANK ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Akbank anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Axess kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Akbank üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

HALKBANK ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Halkbank anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. Paraf kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Halkbank üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. World Kart kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

VAKIFBANK ANINDA KREDİ KARTI NASIL ALINIR?

Vakıfbank anında kredi kartı veren bankalardan birisidir. World kart kredi kartını sunan banka müşterilerinin banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da SMS ile başvuruları karşılığında anında kredi kartı vermektedir.

Vakıfbank üzerinden gerçekleştirilen kart başvurularında anında isimsiz geçici kredi kartı sunulan banka müşterileri, hemen kullanıma başlayabilirler. Bu süre içerisinde hazırlanan asıl isimli kartın gönderim süresine kadar müşterilerin kart kullanımına izin verilmiş olacaktır.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ