Kredi Dayı
Bankaya Gitmeden Hangi Bankalar Kredi Veriyor?
Yazar: - 02 Mart 2021
1.988
0

Kredi çekmek isteyen tüketiciler için en sıkıntılı süreç, banka şubelerinde gerçekleştirilen işlemleri için harcanan zamandır. Birçok tüketici, kredi işlemini bankaya gitmek zorunda kalmadan halletmek ister. Tüketicilerin bu talebi doğrultusunda birçok banka, şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi vermektedir. Bu yazımızda Bankaya Gitmeden Hangi Bankalar Kredi Veriyor? Sorusuna cevap vereceğiz.

Teknolojiye en kolay ve çabuk uyum sağlayan sektörlerden birisi olan bankalar, müşterilerine artık dijital bankacılık uygulamaları üzerinden hizmet vermeye başladı. Bu hizmet sayesinde birçok banka, tüketicilerin şubeye gitmesine gerek kalmadan kredi çekmesine olanak sağlıyor.

BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ALINIR?

Bankaya gitmeden kredi nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; tüketiciler kredi çekmek istedikleri bankanın şubesine gitmeden direkt olarak bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunulduğu zaman o bankanın müşterileri için onaylanan krediler hemen hesaplarına aktarılacaktır. Bankanın müşterisi olmayan kişilerin ise öncelikle o bankadan bir hesap açtırması gerekir. Bankaya gitmeden kredi alabilmek için başvuruda bulunan tüketicilerin kredi notunun da yüksek olması gerekmektedir.

BANKAYA GİTMEDEN HANGİ BANKALAR KREDİ VERİYOR?

Bankaya gitmeden kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Vakıfbank
  • TEB
  • Fibabanka
  • ING Bank
  • Ziraat bankası
  • Türkiye İş bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası
  • Halkbank
  • Akbank

VAKIFBANK BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Vakıfbank bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Vakıfbank müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Vakıfbank, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Vakıfbank müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

TEB BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

TEB bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. TEB müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren TEB, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. TEB müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

FİBABANKA BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Fibabanka bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Fibabanka müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Fibabanka, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Fibabanka müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

ING BANK BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

ING Bank bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. ING Bank müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren ING Bank, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. ING Bank müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

ZİRAAT BANKASI BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Ziraat Bankası bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Ziraat Bankası müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Ziraat Bankası, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Ziraat Bankası müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

İŞ BANKASI BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

İş Bankası bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. İş Bankası müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren İş Bankası, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. İş Bankası müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Yapı Kredi Bankası bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Yapı Kredi Bankası müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Yapı Kredi Bankası, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

GARANTİ BBVA BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Garanti BBVA bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Garanti BBVA müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Garanti BBVA, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Garanti BBVA müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

HALKBANK BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Halkbank bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Halkbank müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Halkbank, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Halkbank müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

AKBANK BANKAYA GİTMEDEN KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Akbank bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisidir. Akbank müşterileri, kredi başvurularını bankaya ait internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yaparak kısa sürede başvurularını tamamlayabilirler. 36 ay vadeli kredi veren Akbank, uygun faiz oranları üzerinden kredi kullanma hakkı sunmaktadır. Akbank müşterisi olan tüketicilerin başvurularının onaylanması durumunda anında hesaplarına kredi tutarı yatırılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ