Kredi Dayı
Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyası
Yazar: - 09 Mayıs 2020
2.165
0

Bayram öncesinde bankalardan kredi kampanya haberleri gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda bir kredi haberi de ING Banktan geldi. ING bank, Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyası başlattığını açıkladı. Bu yazımızda Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyası hakkında detayları paylaşacağız.

Bayram öncesinde hemen her banka müşterilerine uygun ve avantajlı koşullarla kredi paketleri sunar. Bayram kredileri, çok daha kolay ödeme şartlarıyla ve düşük faizlerle gelir. Bu kapsamda bir adım daha öne çıkan banka ING Bank oldu. ING bank, müşterilerine Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi vereceğini açıkladı.

BAYRAM ÖNCESİ YÜZDE 0 FAİZLE DOSYA VE SİGORTA MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYASI

ING bank, özel koşullarla kredi kampanyası başlattığını açıkladı. Müşterilerine özel hazırlanan bu kredi kampanyası kapsamında bayram kredisi alan tüm müşterilere 0 faiz uygulaması yapılacak. Hazırlanan bayram kredisinden yararlanan ING Bank müşterileri, alacakları krediye herhangi bir faiz ödemek zorunda kalmayacak.

ING bank Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi adı verilen kredi kampanyası kapsamında bankanın belirlemiş olduğu kişilere sıfır faizle kredi fırsatı sunulacak. Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyasına dahil olan sektörler şu şekilde sıralanıyor;

 • Sağlık çalışanları
 • Öğretmenler
 • Emekli öğretmenler
 • Akademisyenler
 • ING müşterileri

BAYRAM ÖNCESİ YÜZDE 0 FAİZLE DOSYA VE SİGORTA MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYA ÖZELLİKLER NEDİR?

Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyası ING bank tarafından hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında kredi çekecek olan müşterilere 12 ay vadeli kredi fırsatı sunarlar.

Faizsiz olarak verilen kredi kampanyası kapsamında dosya ve sigorta gibi ekstradan talep edilen masraf ödemeleri de alınmayacaktır. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak ING Bank Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyasından 3 bin TL kredi sunulmaktadır.

BAYRAM ÖNCESİ YÜZDE 0 FAİZLE DOSYA VE SİGORTA MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

ING Bank tarafından verilen Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi kapsamında kampanyaya katılıma bir sınırlandırma getirilmiş. ING Bank 3 bin TL tutarlı bayram kredisini ilk başvuruda bulunan 5 bin müşterisine sunacak.

5 bin müşterinin yararlanabileceği bayram öncesi kredisinde faiz ve masraf talep edilmeyecek. Yani, ING bank müşterisi 3 bin TL kredi çektiğinde 3 bin TL olarak geri ödeme yapacak. 5 bin müşteriyle sınırlandırılmış olan Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi Kampanyası, bu sayının dolmasıyla birlikte sonlandırılacak.

BAYRAM ÖNCESİ YÜZDE 0 FAİZLE DOSYA VE SİGORTA MASRAFSIZ KREDİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Bayram Öncesi Yüzde 0 Faizle Dosya ve Sigorta Masrafsız Kredi hesaplaması şu şekilde yapılır;

 • Kredi türü: Bayram öncesi ihtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 3 bin TL
 • Kredi vadesi: 12 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,00
 • Atlık taksit ödeme tutarı: 225 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı. 3 bin TL

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ