Kredi Dayı
Bireysel Kredi Desteği 30 Bin TL 60 Ay Vadeli
Yazar: - 10 Haziran 2020
2.699
0

Bireysel kredi çekmek isteyen vatandaşlara yönelik hazırlanan kredi kampanyasına bir yenisi eklendi. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, bu sefer 30 bin TL’ ye kadar olan kredi başvurularında 60 ay vade fırsatına sahip olacak. Bu yazımızda Bireysel Kredi Desteği 30 Bin TL 60 Ay Vadeli başlığının detaylarını anlatacağız.

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, müşterilerine Corona virüs döneminde oldukça avantajlı kredi fırsatları sunuyordu. Bu kapsamda yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Kampanyaya katılan kamu bankaları, 3 bin – 30 bin TL arası kredi tutarını 60 ay vadeli olarak sunacak.

30 BİN TL 60 AY VADELİ BİREYSEL KREDİ DESTEĞİ NEDİR?

Corona virüs döneminde 3 kamu bankası olan Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’ nın sunduğu kredi kampanyası sona erdi. Kampanyanın bitmesi ile harekete geçen bankalar, bu sefer daha farklı koşullara sahip yeni kredi fırsatı hazırladı.

Hazırlanan yeni bireysel kredi kampanyası kapsamında 30 bin TL’ ye kadar çekilecek ihtiyaç kredilerinde 60 ay vade ve yeni faiz oranı sunulacak. Vakıfbank, Halkbank ya da Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan müşteriler, çekecekleri krediyi %0,55 faiz oranı ile geri ödeme şansına sahip olacaklar.

30 BİN TL 60 AY VADELİ BİREYSEL KREDİ DESTEĞİ NASIL ALINIR?

Kamu bankalarından sunulan 30 bin TL 60 ay vadeli bireysel kredi fırsatından yararlanmak için bankaların başvuru yöntemlerinden istenileni kullanmak mümkündür. Bankaların sunduğu kredi kampanyası hem ihtiyaçların giderilmesi hem de yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boyama, ev tekstil ve çeyiz gibi sektörlerin canlanması için hazırlanmıştır.

Üç kamu bankası tarafından başlatılan kredi kampanyası kapsamında 3 bin TL den başlayarak 30 bin TL’ ye kadar kredi başvurusu %0,55 faiz oranı ile 60 ay vadeli olarak çekilebilecektir. 6 ay geri ödemesiz olarak sunulan bu kredi kampanyasından tüm vatandaşların yararlanma hakkı bulunmaktadır.

30 BİN TL 60 AY VADELİ BİREYSEL KREDİ DESTEĞİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kamu bankalarından sunulan yeni sosyal hayatı destek kredi paketleri kapsamında vatandaşların ihtiyacı olan nakit ödemesi yapılmaktadır. 30 bin TL 60 ay vadeli bireysel kredi desteği özellikleri şu şekilde sıralanır;

  • 3 bin TL – 30 bin TL arasında kredi çekme hakkı
  • En az 6 ay geri ödemesiz kredi çekme
  • Azami 60 ay vadeli kredi
  • Aylık %0,55 faiz oranından yararlanma

Bu özellikler göz önünde bulundurularak vatandaşların 30 bin TL’ ye kadar kredi çekmesi mümkün olacaktır.

30 BİN TL 60 AY VADELİ BİREYSEL KREDİ DESTEĞİ ÖRNEK HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

30 bin TL 60 ay vadeli bireysel kredi desteğinden yararlanmak isteyenler için örnek bir hesaplama vermek mümkündür. 30 bin TL 60 ay vadeli bireysel destek kredisi örnek hesaplaması şu şekilde sıralanır;

  • Kredi türü: Bireysel ihtiyaç kredisi
  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Kredi vadesi: 60 ay
  • Kredi faiz oranı: %0,55
  • Aylık taksit ödeme tutarı: 228 TL
  • Toplam geri ödeme tutarı: 13,680 TL

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ