Kredi Dayı
Cepten 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
Yazar: - 03 Mart 2020
3.737
0

Kredi çekmek günümüzde dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilecek bir işlem haline geldi. Eskiden uzun saatler bankadan geçirerek zorlu bir süreçten geçen banka müşterileri, artık dakikalar içerisinde evlerinden bile çıkmadan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bu yazımızda Cepten 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Bankacılık sistemleri artık çok gelişmiş durumda. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bankalar, her türlü işlemi teknoloji ile birleştirerek müşterilerinin hayatını kolaylaştırmış durumda. Banka müşterileri, artık evlerinden bile çıkmadan cep telefonlarını kullanarak dakikalar içerisinde kredi başvurusunda bulunabiliyor.

CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ ÇEKMEK MÜMKÜN MÜ?

Cepten 5 dakikada kredi çekmek mümkün mü sorusuna günümüz teknolojisi ile evet demek mümkün. Artık tüm bankalar mobil bankacılık uygulamaları kullanıyor. Müşterilere sunulan mobil bankacılık uygulamaları sayesinde 5 dakikada kredi başvurusu yapmak ve hemen cevap almak mümkün hale gelmiş durumda.

Banka müşterileri bağlı oldukları bankanın mobil uygulamasını uygulama mağazası üzerinden indirerek kısa sürede tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Mobil uygulamalar içerisinde kredi başvurusunda bulunmakta mümkün. Müşteriler, mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra kredi başvuru bölümlerinden kısa sürede başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Günümüzde birçok banka cepten kredi verme özelliğine sahiptir. Bu bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişiler kısa sürede cevabını da almaktadır. Cepten 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Akbank Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Garanti Bankası Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Yapı Kredi Bankası Cepten 5 Dakikada Kredi
 • QNB Finansbank Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Türkiye İş Bankası Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Ziraat Bankası Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Vakıfbank Cepten 5 Dakikada Kredi
 • TEB Cepten 5 Dakikada Kredi
 • ING Bank Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Odeabank Cepten 5 Dakikada Kredi
 • Denizbank Cepten 5 Dakikada Kredi

AKBANK CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank cepten 5 dakikada kredi almak için bankanın mobil uygulamasını indirmek gerekir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden 20 bin TL’ ye kadar olan kredi başvuruları kolaylıkla yapılabilir. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra hazırlanmış kredi başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak başvuru yapan banka müşterileri kısa sürede olumlu ya da olumsuz cevap alacaktır.

GARANTİ BANKASI CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Garanti Bankası cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Garanti Cep uygulamasını indiren müşterilere 10 bin TL’ ye kadar kredi verilmektedir. Düşük faiz oranları ile sunulan Garanti mobil kredi başvurusu için cep telefonundan mobil uygulamayı indirmek ve hazırlanmış kredi formunu eksiksiz şekilde doldurmak gerekir.

YAPI KREDİ BANKASI CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını mağaza üzerinden indiren müşteriler, 10 bin TL’ ye kadar olan kredi başvurularını buradan yapabilirler. Yapı Kredi Bankası cepten 5 dakikada kredi başvurusuna kısa sürede olumlu ya da olumsuz cevap gelecektir.

QNB FİNANSBANK CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

QNB Finansbank cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. QNB Finansbank mobil uygulama üzerinden 30 bin TL’ ye kadar kredi çekme şansına sahiptir. Uygun faiz oranları ile sunulan QNB Finansbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden 5 dakikada kredi çekmek mümkündür.

TÜRKİYE İŞ BANKASI CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Türkiye İş bankası cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. İş Cep üzerinden 25 bin TL’ ye kadar kredi çekmek mümkündür. 60 aya kadar vadeli kredi çekme şansı veren İş Bankası, uygun faiz oranları ile müşterilerine 5 dakikada kredi çekme fırsatını sunmaktadır.

ZİRAAT BANKASI CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Ziraat mobil uygulamasını cep telefonuna indiren müşterilere 10 bin TL’ ye kadar kredi sunmaktadır. 60 ay vadeli olarak sunulan kredi kapsamında uygun faiz oranları ile 5 dakika içerisinde kredi çekmek mümkün olacaktır.

VAKIFBANK CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Vakıfbank mobil bankacılık üzerinden 10 bin TL’ ye kadar hızlı kredi çekmek mümkündür. 60 ay vadeli olarak sunulan kredi kapsamında uygun faiz oranları ile kredi çekmek mümkün olacaktır.

TEB CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

TEB cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. CEPTETEB üzerinden kredi başvurusunda bulunan müşterilere 30 bin TL’ ye kadar kredi verilmektedir. Uygun faiz oranları ile kredi alma şansına sahip olan banka müşterileri 60 ay vadeli olarak krediyi ödeyebilmektedir.

ING CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

ING cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. ING Bank mobil uygulaması üzerinden 10 bin TL’ ye kadar kredi çekme şansı sunulmaktadır. 60 ay vadeli olarak sunulan krediden yararlanmak için mobil uygulamasına giriş yapmak ve kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmak gerekmektedir.

ODEABANK 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Odeabank 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Odeabank mobil uygulaması üzerinden 10 bin TL’ ye kadar 60 ay vadeli kredi çekmek mümkündür. uygun faiz oranları ile kredi çekilebilecek olan Odeabank mobil şubeye girerek hazırlanan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmak yeterli olacaktır.

DENİZBANK CEPTEN 5 DAKİKADA KREDİ NASIL ALINIR?

Denizbank cepten 5 dakikada kredi almak için mobil uygulamasını indirmek gerekir. Denizbank mobil uygulaması üzerinden 10 bin TL’ ye kadar kredi çekmek mümkündür. 60 aya kadar vadeli sunulan bu kredi için Açık Deniz Mobil uygulamasını indirmek ve hazırlanan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmak yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ