Kredi Dayı
Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyası!
Yazar: - 14 Şubat 2021
430
0

Denizbank, tarım geliri olan müşterilerine özel bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında hasat zamanı ödemeli düşük faiz oranı ile kredi çekmek mümkün olacak. Bu yazımızda Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank, tarım geliri olan kişilere yönelik yeni bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında evini kentsel dönüşüme veren tüm Denizbank müşterileri, düşük faiz oranları ile 120 aya kadar vadeli kredi çekme şansına sahip olacaklar.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ KÖYSEL DÖNÜŞÜM KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyası, tüm tarım geliri olan Denizbank müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yaşadığı evi kentsel dönüşüme sokma kararı almış tüm tarım gelirli müşterilere köysel dönüşüm kredi kampanyası kapsamında avantajlı kredi çekme şansı verilmektedir.

Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyasına katılan müşteriler, sahip oldukları evlerini köysel dönüşüme vererek yenilenmesi karşılığında konut kredisi desteği alacaklardır. Kampanyadan faydalanmak için Denizbank ‘ın belirlediği adımları izlemek gerekmektedir.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ KÖYSEL DÖNÜŞÜM KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyasına katılmak isteyen tarım gelirine sahip Denizbank müşterileri, öncelikle kat maliki ya da bina yönetimi tarafından riskli yapı tespit raporu için başvuruda bulunmak zorundadır.

Riskli yapı raporunun alınmasının ardından kentsel dönüşüm kararı alınmasıyla birlikte yüklenici firma ile anlaşma imzalanacak ve inşaat yapım sözleşmesi hazırlanacaktır. Gerekli sözleşmeyi imzalayan tarım gelirli Denizbank müşterileri, faiz desteği için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ na Denizbank konut kredisi için başvuru işlemini gerçekleştirebilir. Bakanlık onayı alınmasının ardından Denizbank, başvuru sahibine kredi kullanma hakkı tanımlayacaktır.

Kredi onaylanmasının ardından yüklenici firma tarafından süreç başlatılmaktadır ve köysel dönüşüm inşaatı başlatılacaktır. İnşaatın tamamlanmasıyla birlikte binaya ait iskan alınarak kat maliklerinin tapuları teslim edilecektir. Böylece Denizbank köysel dönüşüm kredi kampanyası işlemleri tamamlanmış olacaktır.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ KÖYSEL DÖNÜŞÜM KREDİ KAMPANYASI HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyası kapsamında başvuruda bulunan tüketiciler, geri ödemelerde ortalama 47 bin TL tutarında avantaj kazanmaktadır. Denizbank Düşük Faizli Köysel Dönüşüm Kredi Kampanyası hesaplaması şu şekilde yapılır;

Denizbank Düşük Faizli 125 bin TL 60 Ay Vadeli Köysel Dönüşüm Kredi Hesaplaması

 • Kredi türü: konut kredisi
 • Kredi tutarı: 125 bin TL
 • Kredi vadesi. 60 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,94
 • Toplam faiz tutarı: 40,397 TL
 • Müşteri faiz kazancı: 24,565 TL

Denizbank Düşük Faizli 125 bin TL 120 Ay Vadeli Köysel Dönüşüm Kredi Hesaplaması

 • Kredi türü: konut kredisi
 • Kredi tutarı: 125 bin TL
 • Kredi vadesi. 120 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,94
 • Toplam faiz tutarı: 96,709 TL
 • Müşteri faiz kazancı: 47,410 TL

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ