Kredi Dayı
Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası!
Yazar: - 14 Nisan 2021
873
0

Denizbank, alışveriş yapmak isteyen ancak ihtiyaçlarını karşılayacak nakde sahip olmayan müşterileri için yeni bir alışveriş kredisi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Denizbank müşterileri, Hepsiburada alışveriş sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde kredi kullanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank ve Hepsiburada sitesi ortaklığında yeni bir alışveriş kredisi hazırlandı. Denizbank müşterileri, hazırlanan alışveriş kredisi kampanyası kapsamında Hepsiburada sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde kredi kullanabilecekler.

DENİZBANK FAİZSİZ MASRAFSIZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası, tüm Denizbank müşterileri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Denizbank müşterilerinin Hepsiburada internet sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde vade farkı olmadan 12 ay taksitli alışveriş yapabilecekler.

Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyasından faydalanan Denizbank müşterileri, 750 TL – 15 bin TL arası alışverişleri için Denizbank alışveriş kredisinden yararlanarak kolay alışveriş yapabilecekler.

DENİZBANK FAİZSİZ MASRAFSIZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyasından yararlanmak isteyen Denizbank müşterilerinin öncelikle Hepsiburada internet sitesine giriş yapmaları ve ihtiyaçları olan ürünleri seçmeleri gerekmektedir. Seçilen ürünler satın alınmak için sepete atıldığı andan sonra kredi seçeneği ortaya çıkmaktadır.

Hepsiburada sitesi üzerinden yapılacak olan alışveriş için ödeme seçeneklerinin bulunduğu sayfada yer alan Denizbank alışveriş kredisi seçeneğine tıklanarak kredi başvurusu gerçekleştirilir. Başvuru sonrasında Denizbank müşterilerinin alışveriş tutarları Denizbank üzerinden Hepsiburada hesabına gönderilerek alışveriş işlemi tamamlanır. Denizbank müşterisi olmayan kişilerin başvurularında ise Denizbank tarafından kendilerine gönderilecek olan SMS içerisindeki dokümana onay vermek gerekmektedir.

DENİZBANK FAİZSİZ MASRAFSIZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası, tüm Denizbank müşterileri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası kapsamında Hepsiburada sitesi üzerinden 750 TL – 15 bin TL arasında alışveriş yapmak mümkündür.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyasından faydalanan banka müşterileri vade farksız 12 taksit ile alışveriş yapma şansına sahip olurlar.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası vadesi bilgisayar alımlarında 12 ay, tablet alımlarında 6 ay, 3,500 TL ve altındaki telefonlar için 12 ay, 3,500 TL ve üzeri telefonlar için 3 ay olarak belirlenmiştir.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası ile ilgili tüm kullandırma hakkı Denizbank ‘a aittir.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası kapsamında Hepsiburada sitesi üzerinden yapılan alışverişin ödemesi kredi doğrultusunda Denizbank tarafından yapılmaktadır.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyasından yararlanan tüketicilerin alışveriş sırasında kredi kullanması durumunda Denizbank alışveriş tutarını Hepsiburada sitesine yapacak, müşteriler taksitleri Denizbank üzerinden ödeyeceklerdir.
  • Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası ile ilgili tüm bilgiler 0 850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden alınabilecektir.
  • Denizbank ve Hepsiburada sitesi, Denizbank Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ