Kredi Dayı
Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası!
Yazar: - 13 Ağustos 2021
2.092
2

Denizbank, kredi kartı almak isteyen müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Yarısı Bizden Kampanyası kapsamında kredi kartı kullanmaya başlayan tüm Denizbank müşterilerinin alışverişlerinde indirim hakkı sunulacak. Bu yazımızda Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank, müşterilerinin internet üzerinden rahat alışveriş yapmasını sağlamak adına yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Denizbank’ tan kredi kartı başvurusunda bulunan ve kartını alan tüm müşterilere alışverişlerinin yarısı hediye edilecek.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURULARINDA YARISI BİZDEN KAMPANYASI NEDİR?

Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası, tüm Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan müşterilerin kartları ile yapacakları ilk 3 aylık alışverişlerde indirim kazanma şansı sunulmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasından faydalanmak isteyen Denizbank müşterilerinin öncelikle kredi kartı başvurusunda bulunması gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan kart müşterileri ilk 3 ayda toplamda 600 TL indirim kazanma hakkına sahip olacaklardır.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURULARINDA YARISI BİZDEN KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler, bankanın sunmuş olduğu birden fazla başvuru kanalından istediklerini kullanabilirler. Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Denizbank şubeleri üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil Deniz uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Denizbank internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Denizbonus internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Denizbank telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURULARINDA YARISI BİZDEN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası, tüm kredi kartı başvurusunda bulunan Denizbank müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası kapsamında kredi kartı başvurusunda bulunan tüketicilerin başvurusunun onaylanması gerekmektedir.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası başvurusu onaylanan tüketicilerin ilk 3 ay yapacakları alışverişlerde alışverişin yarısı tutarında indirim uygulanacaktır.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasından kazanılacak aylık indirim tutarı en fazla 200 TL olarak belirlenmiştir.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasından verilecek 3 aylık indirim toplamda 600 TL olarak belirlenmiştir.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasına katılım gerekmemektedir. Kredi kartı kullanmaya başlayan tüm yeni müşterilere indirim otomatik olarak uygulanacaktır.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası sadece internet üzerinden yapılacak olan alışverişler için geçerlidir.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasından her Denizbank müşterisinin sadece bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyasında bonus pos zorunluluğu yoktur.
 • Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası kapsamında yapılan alışverişlerin iade / iptal işlemlerinde indirim yansıtılmayacaktır.
 • Denizbank, Denizbank Kredi Kartı Başvurularında Yarısı Bizden Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
 1. Noker dedi ki:

  Turkmenistanda olurmy

 2. Noker dedi ki:

  Nasil yapilir

BİR YORUM YAZ