Kredi Dayı
Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi Kampanyası
Yazar: - 02 Nisan 2021
2.744
0

Denizbank müşterilerine faizsiz kredi verebilmek için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Denizbank müşterilerine verecekleri otomatik ödeme talimatına karşılık sıfır faizle kredi fırsatı sunulacak. Bu yazımızda Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank, kredi konusunda en çok başvurulan bankalardan birisi. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterileri için belirli aralıklarla kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyalardan sonuncusu otomatik ödeme talimatı verecek abonelere yönelik olarak hazırlandı.

DENİZBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATINIZA SIFIR FAİZLİ KREDİ

Denizbank, kısa bir süre önce yeni hazırladığı kredi kampanyasını açıkladı. Açıklama kapsamında Denizbank müşterilerine verecekleri otomatik ödeme talimatı karşılığında faizsiz kredi fırsatı sunulacak.

Denizbank sıfır faizli kredi fırsatından yararlanmak isteyen banka müşterilerinin öncelikle otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Talimat veren müşteriler, sıfır faizli kredi başvurusunda bulunma hakkına sahip oluyor.

DENİZBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATINIZA SIFIR FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi en fazla 1000 TL tutarında çekilebilir.
 • Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredisi en fazla 12 ay vadeli olarak sunulur.
 • Denizbank müşterileri, Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi fırsatından sadece 1 defa yararlanabilir.
 • Denizbank müşterilerinin kullanacağı sıfır faizli kredinin vadesi boyunca talimat verilen her fatura en az 4 kere borç yansımış ve en az 4 kere otomatik ödenmiş olmalıdır.

DENİZBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATINIZA SIFIR FAİZLİ KREDİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi hesaplaması şu şekilde yapılır;

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 1000 TL
 • Kredi vadesi: 12 ay
 • Kredi faiz oranı: %0
 • Toplam masraflar: 0 TL
 • Aylık taksit ödemesi: 83,33 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı. 1000 TL

DENİZBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATINIZA SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi başvurusunda bulunmak için abonelerin öncelikle Denizbank şubelerinden başvuruda bulunması gerekir. kredi başvurusu öncesinde bankanın sunduğu tek koşul, otomatik ödeme talimatı verilmesidir.

Kredi çekmek isteyen banka müşterileri, Denizbank’ tan Kurtaran Hesap açtırdıktan sonra faturalarını otomatik ödemeye de verdikleri anda sıfır faizli kredi çekme şansına sahip olurlar. Gerekli şartları yerine getirmiş olan Denizbank müşterilerine faizsiz 12 ay vadeli 1000 TL kredi anında verilecektir.

DENİZBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATINIZA SIFIR FAİZLİ KREDİ ŞARTLARI İHLAL EDİLİRSE NE OLUR?

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi şartları ihlal edilirse ne olur sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; bankanın sunulmuş olduğu sıfır faizli krediden yararlanan kişilerin şartlardan herhangi birisini ihlal etmesi durumunda hesabına yatırılan 1000 TL değerindeki kredi üzerinden 80 TL kampanya taahhüttü talep edilir.

Belirlenen bu taahhüt miktarı kredi çekmiş olan müşteriye ait olan banka hesabından ya da kredi kartından herhangi bir talimata gerek olmaksızın otomatik olarak çekilecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ