Kredi Dayı
Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyası 
Yazar: - 22 Şubat 2020
21.134
0

Bankalar kredi faizlerini hızla düşürmeye devam ederken, Denizbank’ tan çok daha etkileyici bir kampanya geldi. Denizbank, müşterilerine masrafsız ve faizsiz kredi vereceğini açıkladı. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen Denizbank müşterileri, artık sıfır faizle kredi fırsatından yararlanabilecek. Bu yazımızda Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank, ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. Bankaların faiz indirimleri karşısında sıfır faizle kredi vereceğini açıklayan Denizbank, bu kampanyası ile kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı.

DENİZBANK’TAN MASRAFSIZ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyasından faydalanmak isteyen banka müşterilerinin bazı şartlara uygun olması gerekiyor. Denizbank, masrafsız ve faizsiz kredi kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşterilerine 1000 TL anında para kredisi verecek.

12 ay vadeli olarak sunulan 1000 TL anında nakit para fırsatından yararlanmak için banka müşterilerinin 2 adet otomatik ödeme talimatı vermesi gerekecek. Denizbank şubelerine giderek 2 adet faturaya otomatik ödeme talimatı veren tüm Denizbank müşterilerinin anında faizsiz masrafsız 1000 TL alma hakkı bulunacak.

DENİZBANK’TAN MASRAFSIZ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyası kapsamında 1000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler, 12 ay boyunca aylık 83 TL olacak şekilde ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Bu ödemenin dışında müşterilerden herhangi başka ücret talep edilmeyecek.

Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyası kapsamında verilecek olan 1000 TL ihtiyaç kredisi, anında banka müşterisinin hesabına yatırılacak ya da banka şubesinde elden verilecek. Alınan kredinin geri ödemesinde ise en fazla 12 ay taksitlendirme hakkı sunulacak.

DENİZBANK’TAN MASRAFSIZ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin kendisine en yakın Denizbank şubesine gitmesi gerekiyor. Banka şubesine giderek 2 adet faturası için otomatik ödeme talimatı veren müşteriler, ardından 1000 TL tutarındaki masrafsız faizsiz kredi fırsatından yararlanabilecek.

Söz konusu kampanyaya katılmak için tek seçenek olarak banka şubeleri gösteriliyor. 1000 TL anında nakit para fırsatından yararlanmak isteyen müşteriler, şubeye giderek başvuruda bulunmak zorunda olacak. Denizbank tarafından sunulan bu masrafsız faizsiz kredi fırsatı, çok acil ve düşük miktarda nakde ihtiyacı olan müşterilere yönelik hazırlanmış. 1000 TL karşılığında herhangi bir masraf ödemek ya da faiz vermek zorunda kalınmaması ise acil ihtiyacı olan müşteriler için oldukça avantajlı bir durum olarak görülüyor.

Denizbank müşterileri, banka şubesine giderek hesapları üzerinden verecekleri 2 adet faturanın otomatik ödeme talimatı sayesinde faiz ödemeden 1000 TL kredi çekme şansına sahip olacak. 1000 TL olarak alınan para tekrar 1000 TL olarak ödenecek. Denizbank tarafından hazırlanan Denizbank’tan Masrafsız Faizsiz Kredi Kampanyasına kısa sürede yoğun şekilde ilgi olması bekleniyor.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ