Kredi Dayı
Devlet Bankasından 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi!
Yazar: - 20 Mart 2021
495
0

Yatırım yapmak isteyen ve işletme sermayesine ihtiyaç duyan kişilere karşı devlet bankasından yeni bir kredi haberi geldi. Hazırlanan kredi kampanyası kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere 36 ay sonra ödemeye başlayabilecekleri 120 ay vadeli kredi çekme şansı verilecek. Bu yazımızda Devlet Bankasından 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Devlet bankası dendiği zaman akla ilk gelen bankalardan birisi olan Halkbank, bu seferki kredi kampanyasını KOBİ’lere yönelik olarak hazırladı. “KOBİ ister Halkbank yapar” sloganı ile hazırlanan kampanya kapsamında başvuruda bulunan yatırımcılara 120 ay vadeli kredi çekme şansı verilecek.

HALKBANK 36 AY SONRA ÖDEMELİ 120 AY VADELİ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyası, firmaların yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamak adına hazırlanmış bir kampanyadır. Kredi kampanyası kapsamında bir projeye sahip olan ve bu projesini geliştirmek isteyen KOBİ’lere yönelik olarak uygun ödeme koşulları ile kredi verilmektedir.

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyası kapsamında kredi başvurusunda bulunan firmalar, çektikleri kredinin geri ödemesine 36 ay sonra başlayacaktır. 120 ay vadeli olarak sunulan bu kredi sayesinde tüm işletme ihtiyaçları kolaylıkla karşılanabilir.

HALKBANK 36 AY SONRA ÖDEMELİ 120 AY VADELİ KREDİ KAMPANYASININ AMACI NEDİR?

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyasının amacı şu şekilde sıralanır;

  • Sabit kıymet alımı
  • Komple yeni yatırımlar
  • Modernizasyon, kalite yükseltici, kapasite artırıcı yatırımları
  • Yenileme yatırımları
  • Şirket devralma, şirket satın alma ve şirket birleştirme finansmanı
  • İşletme sermayesi

HALKBANK 36 AY SONRA ÖDEMELİ 120 AY VADELİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanır;

  • Halkbank yatırım kredisi 36 ay geri ödemesiz ve 120 ay vadeli olarak verilmektedir.
  • Halkbank yatırım kredisi 1 yıl geri ödemesiz ve 5 yıl vadeli olarak da kullanılabilir.
  • Halkbank yatırım kredisi için sabit ya da değişken faiz oranları uygulanabilir.
  • Halkbank yatırım kredisi işletme kredilerinde firmanın değerine, yatırım kredilerinde ise proje göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

HALKBANK 36 AY SONRA ÖDEMELİ 120 AY VADELİ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen KOBİ’ler, başvuru işlemlerini en yakın Halkbank şubesi üzerinden gerçekleştirebilirler. Halkbank yatırım kredisi başvuruları sadece şubeler üzerinden değerlendirmeye alınmaktadır.

Halkbank 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vadeli Kredi kampanyası başvurusunda bulunacak olan firmalar, almak istedikleri kredi türü göz önünde bulundurularak değerlendirmeye alınacaktır. İşletme kredisi talebinde bulunan bir firmanın kredi tutarı firmasının değerine bakılarak belirlenmektedir. Yatırım kredilerinde ise firmaların bir proje sunması zorunludur. Proje kapsamında ihtiyaç duyulan nakit tutar belirlendikten sonra kredilendirme işlemi gerçekleştirilecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ