Kredi Dayı
Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini Kampanyası
Yazar: - 16 Haziran 2020
2.269
0

Halkbank, düşük tutarlı kredi çekmek isteyen müşterilerine özel yeni bir kredi kampanyası başlattı. Düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarının kısa sürede karşılanmasını amaçlayan Halkbank, bu amaçla Kredi Mini Kampanyasını başlattığını açıkladı. Bu yazımızda Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Devlet bankalarından vatandaşlara yönelik kredi kampanyası haberleri gelmeye devam ediyor. En iyi kredi kampanyalarını sunan bankalardan birisi olan Halkbank, yine dikkat çekici bir kampanya ile gündeme geldi.

DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ İSTEYENLERE HALKBANK’TAN YENİ KREDİ MİNİ KAMPANYASI

Uygun faiz oranları ve vadeler ile kredi fırsatı sunan Halkbank kredi mini kampanyası, yeni kredi kampanyaları arasında yer alıyor. Düşük tutarlı kredi çekmek isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış olan Halkbank kredi mini kampanyası kapsamında müşterilere düşük tutarlarda uygun avantajlı kredi sunulacak.

Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini Kampanyası kapsamında müşterilere düşük tutarlı kredi sunulacak. Halkbank, 5 bin TL’ ye kadar olan kredi ihtiyaçlarını karşılamak adına bu kredi kampanyasını hazırladı.

DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ İSTEYENLERE HALKBANK’TAN YENİ KREDİ MİNİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini Kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanır; Halkbank Kredi Mini Kampanyası, 5 bin TL’ ye kadar olan kredi başvurularında kullanılabilmektedir. 10 ay vadeli olarak sunulan bu kredi kampanyası kapsamında aylık %0,98 faiz oranı geçerli olmaktadır.

Kısa vadeli olarak sunulan bu kredi mini kampanyası, farklı şekillerde ödeme şansını da sunmaktadır. Halkbank müşterileri çekecekleri mini kredinin ödemelerini şu şekillerde ayarlayabilirler;

 • Aylık eşit taksitli ödeme
 • Artan taksitli ödeme
 • Azalan taksitli ödeme
 • 3 ayda bir eşit taksitli ödeme
 • Serbest ödeme

DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ İSTEYENLERE HALKBANK’TAN YENİ KREDİ MİNİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini Kampanyasından yararlanmak için Halkbank müşterilerinin en yakın Halkbank şubesine giderek başvuruda bulunması gerekir. Kredinin düşük tutarlı olması nedeniyle herhangi bir belge hazırlamaya gerek yoktur. Kredi başvurusu kısa sürede olumlu ya da olumsuz cevaplandıktan sonra ödeme gerçekleştirilir.

Halkbank kredi mini kampanyası kapsamında müşterilere hayat sigortası da yapılmaktadır. Hayat sigortasının prim tutarı müşterinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişiklik gösterecektir. 10 ay vadeli olarak çekilecek olan düşük tutarlı kredinin aylık taksit ödemeleri, müşterileri zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır.

DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ İSTEYENLERE HALKBANK’TAN YENİ KREDİ MİNİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Düşük Limitli Kredi İsteyenlere Halkbank’tan Yeni Kredi Mini hesaplaması şu şekilde yapılır;

Halkbank Yeni Kredi Mini Kampanyası 5 bin TL Kredi Hesaplaması

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 5 bin TL
 • Kredi vadesi: 10 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,98
 • Kredi tahsis ücreti: 26,25 TL
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 532 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 5346 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ