Kredi Dayı
Emekli Maaşını Taşıyanlara 1250 TL Ödeme Yapılıyor
Yazar: - 05 Ekim 2020
762
0

Emekliler, alınan kararın ardından bir süredir bankalardan emekli promosyon ödemesi alıyorlar. Promosyon ödemesi konusunda birçok kampanya hazırlayan bankalar, emeklilerin kendi bankalarını tercih etmesi için çaba sarf ediyor. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank. QNB Finansbank, emekli maaşını taşıyanlara 1250 TL ödeme yapacağını açıkladı. Bu yazımızda Emekli Maaşını Taşıyanlara 1250 TL Ödeme Yapılıyor başlığının detaylarını anlatacağız.

Emekliler artık maaşlarını özel bankalar üzerinden de alabiliyor. Maaşını istediği bankaya taşıma şansına sahip olan emekliler, bu işlemleri karşılığında bankalardan promosyon ödemesi de alıyor. Bankalar, emeklilerin kendilerini tercih etmesi için birçok kampanya hazırlayarak promosyon ödemesi sunuyor.

EMEKLİ MAAŞINI TAŞIYANLARA 1250 TL ÖDEME YAPILIYOR

Emekli maaşını taşıyanlara bir kampanya da QNB Finansbank’ tan geldi. QNB Finansbank, emekli maaşını kendi şubelerine taşıyacak olan emeklilere 1250 TL promosyon vereceğini açıkladı. Emeklilerin 1250 TL tutarındaki ödemeden faydalanabilmesi için bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

Bankaların farklı emekli promosyon ödemesi yapmasına karşılık en yüksek ödeme tutarlarından birisi QNB Finansbank’ tan geldi. QNB Finansbank, maaşını taşıyan emeklilere promosyon ödemesi olarak 1250 TL vereceğini açıkladı.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ NASIL ALINIR?

QNB Finansbank emekli promosyonu ödemesi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; QNB Finansbank emekli promosyon ödemesinden faydalanmak için emekli müşterilerin tek yapması gereken maaşlarını en yakın QNB Finansbank şubesine taşımak.

QNB Finansbank emeklilere diğer bankalarda olduğu gibi 450 TL’ ye kadar emekli promosyon ödeme fırsatı sunuyor. Ancak yapılan bazı işlemlere ek ödeme verecek olan Finansbank, böylece toplam ödemeyi 1250 TL’ ye kadar yükseltmiş oluyor.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

QNB Finansbank emekli promosyon ödeme tutarı diğer bankalardan çok da farklı değil. Ancak gelen ek ödemelerle oldukça yüksek tutarlara çıkmak mümkün oluyor. QNB Finansbank emekli promosyon ödemesi şu şekilde sıralanıyor;

  • 1000 TL altındaki emekli maaşı için: 300 TL
  • 1000 TL – 2000 TL arası emekli maaşı için: 375 TL
  • 2000 TL üzerindeki emekli maaşı için: 450 TL

Bu ödemelere ek olarak emeklilerin Finansbank bankacılık ürünlerinden kullanması karşılığında maaş tutarına göre ek ödemeler de yapılıyor. QNB Finansbank emekli promosyon ek ödemeleri de eklenince toplam ödeme tutarı 1250 TL’ yi buluyor.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON EK ÖDEME TUTARI NE KADAR?

QNB Finansbank emekli promosyon ek ödeme tutarları şu şekilde sıralanıyor;

  • 1000 TL altında emekli maaşları için 300 TL + 450 TL ek ödeme ile toplamda 750 TL promosyon ödemesi yapılıyor.
  • 1000 TL – 2000 TL arası emekli maaşları için 375 TL + 625 TL ek ödeme ile toplamda 1000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.
  • 2000 TL üzeri emekli maaşları için 450 TL + 800 TL ek ödeme ile toplamda 1250 TL promosyon ödemesi yapılıyor.
  • Emeklilerin Finansbank’a davet ettikleri her emekli arkadaşlarının 4 ay içerisinde bankaya maaşlarını taşıması ve 3 sene kalmaları durumunda 125 TL ek nakit ödül ödemesi yapılıyor.

QNB Finansbank emekli maaşı ek ödemelerinden yararlanmak isteyen emeklilerin bankaya emekli tanıdıklarını davet etmeleri, otomatik ödeme talimatı vermeleri, bankanın diğer ürünlerinden kullanmaları gibi işlemleri de yerine getirmesi gerekiyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ