Kredi Dayı
Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları 2020 
Yazar: - 26 Mayıs 2020
595
0

Emlak vergisi ödeme süresi yaklaşanlar için bankalardan büyük bir kolaylık haberi geldi. Birçok banka, emlak vergisini ödemekte zorlanan vatandaşlara kolaylık sağlayacağını açıkladı. Bu yazımızda Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları 2020 hakkında bilgi vereceğiz.  

Emlak vergisi ödemelerinde son güne yavaş yavaş yaklaşılıyor. Bankalar müşterilerine kredi kartı üzerinden taksitle emlak vergisi ödeme kolaylığı sağlıyor. Bu sene de emlak vergisi ödemesi yapacak olan kişilere kredi kartına taksit kolaylığı sağlanmaya başladı.  

EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI TAKSİT KAMPANYALARI NELERDİR? 

Emlak vergisi kredi kartına taksit kampanyası her sene bankalar tarafından verilen hizmetlerden birisidir. Birçok banka müşterilerinin emlak gerisi ödemelerini daha kolay yapabilmeleri adına kredi kartına taksit fırsatı sunmaktadır.  

Bu sene de bankalardan emlak vergisi için kredi kartına taksit fırsatı sunuldu. Haziran ayı başı itibari ile sona erecek olan vergi ödeme süresi kapsamında 3 bankadan müşterilerine sevindirici haber geldi. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve TEB, emlak vergisi ödemesi olan müşterilerine kredi kartına taksit fırsatı sunacağını açıkladı.  

İŞ BANKASI EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI TAKSİT KAMPANYASI NEDİR? 

İş Bankası emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyası sunan bankalardan birisidir.  İŞ Bankası müşterileri, Maximum kart kullanımlarında Belediye vezneleri ve Belediye’ nin resmi internet sitesi üzerinden yapacağı 100 TL ve üzeri emlak vergisi ödemelerinde 3 taksit yapma şansına sahip olacak.  

Maximum kart kullanıcıları, belediye üzerinden yapacakları emlak vergisi ödemesinin ardından İş Bankası internet sitesi, İş Cep mobil uygulaması ya da mobil uygulama üzerinden bu harcamayı 3 taksite bölme şansına sahip olacak.  

YAPI KREDİ BANKASI EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI TAKSİT KAMPANYASI NEDİR? 

Yapı Kredi Bankası emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyası sunan bankalardan birisidir. Yapı Kredi Bankası müşterileri World kart kullanımlarında emlak vergisi ödemelerinin ardından SMS ile başvuruda bulunarak bu harcamalarını taksitlendirme hakkına sahiptir.  

Yapı Kredi World kart sahipleri, emlak vergisi ödemelerinin ardından cep telefonlarının mesaj bölümünden EMLAK yazıp boşluk bırakarak işlem şifrelerini girdikten sonra 4454’e SMS göndererek harcamalarını 3 eşit taksite bölme şansına sahip olurlar. 

TEB EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI TAKSİT KAMPANYASI NEDİR? 

TEB emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyası sunan bankalardan birisidir. TEB müşterileri, Bonus kart üzerinden tapacakları emlak vergisi ödemelerini taksitlendirme şansına sahip olurlar. Bunun için öncelikle borcun ödenmesi ve ardından SMS ile başvuruda bulunmak gerekir. 

TEB Bonus kart müşterileri, emlak vergisi ödemesinin ardından cep telefonlarının mesaj bölümünden EMLAK yazıp 4616’ ya SMS göndererek emlak vergisi ödemesini 3 taksite böldürme şansına sahip olacaktır.  

EMLAK VERGİSİ ÖDEMESİ NE ZAMANA KADAR YAPILABİLİR? 

Emlak vergisi ödemesi ne zamana kadar yapılabilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; emlak vergisi ödemesi Haziran ayına kadar yapılabilir. Her sene Mart ayında başlayan ödemeler, Haziran ayı itibari ile sonlanmaktadır. Belirlenmiş bankaların müşterileri, ödemelerini 3 taksitle yapma şansına sahip olacaktır.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ