Kredi Dayı
En Fazla Para Puan Veren Kredi Kartları Hangileridir?
Yazar: - 13 Ocak 2020
277
0

Kredi kartı kullanımının en güzel yanlarından birisi, yapılan alışverişlerden para puan kazanma hakkıdır. Kazanılan para puanlar, bedava alışveriş olarak kullanılabilir. Para puan verme miktarı bankadan bankaya değişiklik gösterir. Bu yazımızda En Fazla Para Puan Veren Kredi Kartları Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Kredi kartları günlük hayatımızın en vazgeçilmez gereçlerinden birisi. Hemen her alanda kullanılan kredi kartları, bu kullanıma bağlı olarak sahiplerine para puan da kazandırıyor. Para puanlar, kredi kartı sahiplerine bedava alışveriş şansı sunar. Bir kişi kredi kartı kullanımından ne kadar para puan kazanırsa o kadar çok bedava alışveriş yapma hakkına sahip olacaktır.

KREDİ KARTI HEDİYE PARA PUAN NEDİR?

Kredi kartları, kullanıcılarına birbirinden avantajlı teklifler sunar. Teklifler arasında en dikkat çekici olanlardan birisi para puan kazanma özelliğidir. Para puan, kredi kartı ile yapılan alışverişlerden kazanılan hediyedir. Bu hediye ile bedava alışveriş yapmak mümkündür. Hediye para puan özelliği çok alışveriş yapan kişilere daha fazla verilmektedir.

KREDİ KARTI PUANLARI NASIL KULLANILIR?

Kredi kartı puanları anlaşmalı olan tüm kurumlardan kolaylıkla kullanılabilir. Puanlar, bedava alışveriş için kullanılabilir. Puanları kullanırken özellikle son kullanma tarihine bakmak önemlidir.  Son kullanma tarihi geçmeden önce puanların mutlaka kullanılması gerekir.

EN FAZLA PARA PUAN VEREN KREDİ KARTLARI HANGİLERİDİR?

Ülkemizde faaliyet gösteren bankaların hemen hepsinde birden fazla kredi kartı seçeneği sunulur. Her kredi kartının kendine has özellikleri bulunur. Bazı kartların özelliği ise para puan kazandırmalarıdır. En Fazla Para Puan Veren Kredi Kartları şu şekilde sıralanabilir;

  • Garanti Bankası Bonus Kart
  • Akbanks Axess Kart
  • Denizbank Bonus Kart
  • Yapı Kredi World Kart
  • QNB Finansbank Cardfinans

GARANTİ BANKASI BONUS KART ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Garanti Bankası Bonus Kart, en fazla para puan veren kredi kartlarından birisidir. Birbirinden özel fırsatlar sunan bu kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerden para puan kazanmak mümkündür. Bonus kart ile yapılacak her temassız işlem karşılığında %10 bonus fırsatı sunulur. Bunun yanı sıra D&R mağazalarından yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL bonus da dikkat çekmektedir.

AKBANK AXESS KART ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Akbank Axess kart, en fazla para puan veren kartlardan birisidir. Müşterilerinin taleplerini her zaman cevap veren Axess kart, özellikle üye işyerlerinde para puan kazanma fırsatı sunar. Bu kapsamda üye işyerlerinden yapılan 150 TL ve üzeri tüm giyim alışverişlerinde +2 taksitin yanı sıra Chip para kazanma şansı da bulunur. Akaryakıt alışverişlerinde ise 150 TL ve üzeri alımlarda %25 chip para sunulmaktadır.

DENİZBANK BONUS KART ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Denizbank Bonus kart, en fazla para puan veren kartlardan birisidir.  bonus kart ile müşterilerine birbirinden özel avantajlar sunan Denizbank, yapılan bu alışverişlerde de bonus fırsatı sunmaktadır. Bonus kart ile yapılan tüm 50 TL ve üzeri alışverişlerden para puan kazanmak mümkündür.

YAPI KREDİ WORLD KART ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Yapı Kredi World kart, en fazla para puan veren kartlardan birisidir. En çok tercih edilen kredi kartlarından birisi olan World kart, puan yönünden de oldukça cömert davranmaktadır. World kart ile yapılan tüm 200 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksitle birlikte para puan kazanma şansı da sunulmaktadır.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS ÖZELLİKLERİ NEDİR?

QNB Finansbank Cardfinans, en fazla para puan veren kartlardan birisidir. Cardfinans ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılan giyim alışverişlerine özel bolca para puan kazanmak mümkündür.  bunun yanı sıra akaryakıt harcamaları üzerinden de para puan sunan Cardfinans, bu özellikleri sayesinde en fazla tercih edilen kredi kartları arasında yer almayı başarmaktadır.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ