Kredi Dayı
En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
Yazar: - 18 Şubat 2020
423
0

Kredi çekmek için tüketicilerin bankaların taleplerine uygun olması gerekir. Bankalar, herkese kredi vermemek adına bazen zorlayıcı şartlarla tüketicilerin karşısına çıkabilmektedir. Bu durumda kredi çekmek oldukça zor bir hale gelir. Ancak bazı bankalar, kolay şekilde kredi sunmasıyla adından söz ettirmeyi başarmaktadır.  Bu yazımızda En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorularına cevap vereceğiz.

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler, kredi çekmek için zorluk çıkarmayan bankaları tercih ederler. Bankalar genel olarak daha zorlayıcı şartlar sunsa da bazı bankalar kredi konusunda kolaylık sunmaları nedeniyle daha sık tercih edilmektedir.

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Kolay kredi alabilmek için en kolay kredi veren bankaları seçmek daha akıllıca olacaktır. Kolay kredi veren bankaların talep ettiği şartlar çok daha azdır. Bu sayede kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler zorlanmadan başvuruda bulunabilirler. En kolay kredi veren bankalar evrak da talep etmezler.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • CEPTETEB ihtiyaç kredisi
  • N Kolay ihtiyaç kredisi
  • com ihtiyaç kredisi
  • Akbank direkt ihtiyaç kredisi
  • ING e kredi ihtiyaç kredisi
  • Yapı Kredi anında şubesiz ihtiyaç kredisi
  • İş Bankası anında ihtiyaç kredisi

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden yapılan en kolay kredi başvurularından birisidir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlar 1000 – 30 bin TL arasında kredi çekme şansına sahiptir. 60 ay vadeli olarak sunulan bu ihtiyaç kredisi kapsamında evrak hazırlamaya gerek kalmadan kolaylıkla kredi çekmek mümkün olacaktır. TEB müşterisi olmayanların kredi başvurularında banka çalışanı ile görüşülen saatte müşterinin ayağına kadar giderek işlemlerin tamamlanması sağlanır.

N KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu, en kolay yapılan kredi başvurularından birisidir. Aktif Bank tarafından sunulan N Kolay kredi kapsamında müşteriler banka şubesine gitmeden kolayca kredi başvurusunda bulunabilirler. Aktif Bank N Kolay kredi fırsatından yararlanmak için tüketicilerin Aktif Bank müşterisi olması da zorunlu değildir. Banka müşterisi olmayanların kredi başvuru evrakları, kurye ile adreslerine gönderilecek imzalatılır. Kredinin onay alması durumunda tutar hemen hesaba yatırılacaktır.

ENPARA.COM İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Enpara.com ihtiyaç kredisi başvurusu, tüketicilerin en kolay başvuruda bulunduğu kredi türlerinden birisidir. Şubeye gitme derdi olmadan, masraf ödemeden ve sigorta yaptırmadan alınan bu kredi kapsamında oldukça uygun faiz oranları da sunulmaktadır. İnternet üzerinden yapılan kredi başvurusu kısa sürede sonuçlanır. Enpara.com müşterisi olmayan tüketicilerin başvurularında banka temsilcisi müşterinin ayağına kadar giderek işlemlerin tamamlanmasını sağlar.

AKBANK DİREKT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank Direkt ihtiyaç kredisi başvurusu, en kolay kredi başvurularından birisidir. Şubeye gitmeye gerek kalmayan bu kredi başvurusunu internet üzerinden kısa sürede yapmak mümkündür. Akbank Direkt üzerinden 20 bin TL’ ye kadar kredi çekilebilir. Belgesiz ve imzasız sunulan bu kredi türünde başvurunun olumlu olması durumunda tutar hemen hesaba yatırılır.

ING E – KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING e – kredi ihtiyaç kredisi başvurusu, şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılan başvurulardan birisidir. ING müşterisi olma şartı aranmayan bu kredi türünde talep edilen tutar kısa sürede tüketicinin hesabına yatırılmaktadır.

YAPI KREDİ ANINDA ŞUBESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi anında şubesiz ihtiyaç kredisi başvurusu, internet üzerinden kısa sürede yapılan bir başvurusudur. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapan müşteriler belge sunmak zorunda da değildir. Yapı kredi anında şubesiz kredisi başvurusunun onaylanması ile birlikte tutar hemen hesaba yatırılacaktır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası anında kredi ihtiyaç kredisi başvurusu, İŞCEP ve internet üzerinden kısa sürede yapılabilen kolay bir kredi başvurusudur. İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisine başvuruda bulunan tüketiciler, belge hazırlamak zorunda kalmadan 25 bin TL’ ye kadar kredi alma şansına sahiptir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ