Kredi Dayı
Faizsiz Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar
Yazar: - 29 Mart 2020
2.897
0

Cep telefonu fiyatlarının çok yüksek olması, telefon almayı düşünen birçok kişinin krediye yönelmesine neden olmaktadır. Günümüzde birçok banka, cep telefonu almak isteyen müşterilerine faizsiz cep telefonu kredisi sunmaktadır. Bu yazımızda Faizsiz Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonu, günümüzün vazgeçilmez gereçlerinden birisi. Hemen herkesin elinde bir cep telefonu görmek mümkün. Teknolojinin gelişmesi ve yeni modellerin piyasaya çıkmasıyla birlikte artık insanlar yeni modellerden birisine sahip olmak istiyor. Fiyatların çok yüksek olması, birçok kişiyi cep telefonu kredisi ile telefon almaya yöneltiyor.

CEP TELEFONU KREDİSİ İLE TELEFON ALINABİLİR Mİ?

Cep telefonu almak için maddi durumu yeterli olmayanlar, bankaların verdiği cep telefonu kredisi fırsatından yararlanabilir. Günümüzde birçok banka cep telefonu kredisi fırsatı sunmaktadır. Cep telefonu kredisi, genel olarak faizsiz olarak sunulmaktadır.

Cep telefonu satışlarında taksit miktarının azaltılması ve bu nedenle telefon alım gücünün azalması, insanların kredi çekerek telefon sahibi olmasına zemin hazırlamaktadır. Bankaya başvuruda bulunan kişiler cep telefonu kredisi çekerek istedikleri telefonu alma ve uygun fiyatlarla ödeme şansına sahip olacaktır.

FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Cep telefonu almak isteyenler için destek veren birçok banka, faizsiz cep telefonu kredisi sunmaktadır. Faizsiz Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar şu şekilde sıralanır;

  • ING Bank Telefon Kredisi
  • Odeabank Telefon Kredisi
  • Denizbank Telefon Kredisi
  • QNB Finansbank Telefon Kredisi
  • Vakıfbank Telefon Kredisi
  • İş Bankası Telefon Kredisi

ING BANK FAİZSİZ TELEFON KREDİSİ NASIL ALINIR?

ING bank faizsiz telefon kredisi, TEKNOSA üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişine özel hazırlanmıştır. Tekno Kredi Desteği kapsamında TEKNOSA mağazalarından alınacak 500 – 1500 TL arası cep telefonlarında geçerli kredi fırsatı sunulmaktadır. ING Bank Teknosa kredi desteğinden yararlanmak için müşterilerin TEKNOSA yazıp T.C. kimlik numarasını yazıp 2229’a SMS göndererek başvuru yapabilir. Başvurunun onaylanması durumunda Teknosa mağazalarından alışverişe başlanabilir.

ODEABANK FAİZSİZ TELEFON KREDİSİ NASIL ALINIR?

Odeabank faizsiz telefon kredisi, Vatan Bilgisayar üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişlerine özel hazırlanmıştır. Vatan bilgisayar üzerinden yapılacak alışverişlerde 600 – 20 bin TL arası tutarda alışveriş yapmak mümkündür. Odeabank Vatan Bilgisayar kredi desteğinden yararlanmak için VATAN yazıp T.C. kimlik numarası yazıp 8444’e SMS göndererek başvuru yapılabilir. Vatan bilgisayar üzerinden yapılacak alışveriş faturası üzerinden kredi desteği uygulanmaktadır.

DENİZBANK FAİZSİZ TELEFON KREDİSİ NASIL ALINIR?

Denizbank faizsiz telefon kredisi, Media Markt üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişlerine özel hazırlanmıştır. Media Markt üzerinden yapılacak alışverişlerde herhangi bir limit belirlemeden her türlü teknolojik ürün alımında kredi desteği verilmektedir. Denizbank Media Markt kredi desteğinden yararlanmak için KREDİM yazıp T.C. kimlik numarasını yazıp 3280’e SMS göndererek başvuru yapılabilir. Kredisi onaylanan kişiler alışveriş faturasını Denizbank’a ilettikten sonra kredi alabilecektir.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ TELEFON KREDİSİ NASIL ALINIR?

QNB Finansbank faizsiz telefon kredisi, Turkcell üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişlerine özel hazırlanmıştır. Turkcell üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişleri için Turkcell iletişim Merkezlerine başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Başvurusu onaylanan kişiler, Turkcell’ den yapacakları cep telefonu alışverişleri için QNB Finansbank’ tan kredi desteği alabilir.

VAKIFBANK FAİZSİZ TELEFON KREDİSİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank faizsiz telefon kredisi, Gold Bilgisayar üzerinden yapılacak cep telefonu alışverişlerine özel hazırlanmıştır. Gold Bilgisayar üzerinden yapılacak alışverişlerde yapılan harcamanın faturası ile birlikte Vakıfbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunmak gerekir. Cep telefonu kredisinden yararlanmak için anlaşmalı Gold bilgisayar mağazalarından birisine gitmek ve alışveriş yapmak yeterli olacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ