Kredi Dayı
Finansbank Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Yazar: - 02 Haziran 2020
45
0

Ülkemizde hizmet veren ilk dijital bankacılık hizmetlerinden birisi olarak bilinen Enpara, kısa sürede müşteri sayısını artırmayı başardı. Finansbank bünyesinde hizmet veren Enpara, müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Bu yazımızda Enpara müşterilerine kolaylık sağlamak adına Finansbank Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yöntemi hakkında bilgi vereceğiz.

Enpara, dijital bankacılık sisteminin en iyi örneklerinden birisi. QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren Enpara, müşterilerine sıklıkla müşteri hizmetleri üzerinden hizmet vermektedir. Enpara menüsünün çok geniş olması, müşterilerin bu kalabalık içerisinde müşteri temsilcisine ulaşmasını zorlaştırmaktadır.

ENPARA NEDİR?

Enpara, Finansbank bünyesinde hizmet beren bir internet bankacılığı uygulamasıdır. Enpara ’nın herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Dijital bankacılık platformu olarak bilinen Enpara, normal bir bankanın verdiği tüm hizmetleri vermektedir.

Oldukça kolay bir kullanımı bulunan Enpara, müşterilerinden herhangi bir komisyon talep etmez. İlk şubesiz bankacılık sistemi olarak bilinen Enpara, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerine yardımcı olmaktadır.

FİNANSBANK ENPARA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA NASIL YAPILIR?

Finansbank Enpara müşterileri, müşteri hizmetleri üzerinden hemen her işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Bankacılık ile ilgili her türlü işlemin kolaylıkla yapılabildiği Enpara müşteri hizmetleri, 7 / 24 hizmet vermektedir.

Finansbank Enpara Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0 850 222 36 63 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden Enpara ile ilgili her türlü işlem kolaylıkla yapılabilir. Finansbank Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yöntemi için herhangi bir tuşlama yapmaya gerek yoktur. Enpara müşteri hizmetleri numarası arandığında menü üzerinden hemen müşteri temsilcisine bağlanmak mümkündür. Bu sayede Enpara müşterileri, herhangi bir çaba sarf etmek zorunda kalmadan kısa sürede bağlantı sağlayabilirler.

ENPARA NASIL KULLANILIR?

Enpara müşterisi olmak için internet üzerinden başvuruda bulunmak gerekir. İnternet sitesi üzerinden bir başvuru formu hazırlayan Enpara, bu form üzerinden başvuruda bulunan kişilerin ayaklarına kadar giderek müşterileri olmalarını sağlar.

Enpara müşterileri Finansbank bünyesinde hesaplarını rahatlıkla kullanabilirler. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden hizmet veren Enpara, 7 / 24 kolaylıkla ulaşılabilen bankalardan birisidir. Herhangi bir şubesi olmadığı için müşteri hizmetleri üzerinden çok daha fazla hizmet veren bankalar arasındadır.

FİNANSBANK ENPARA MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN HANGİ HİZMETLER ALINIR?

Finansbank Enpara Müşteri Hizmetlerinden birçok hizmet almak mümkündür. Finansbank Enpara Müşteri Hizmetlerinden hangi hizmetler alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Hesap hareketleri hakkında bilgi alınabilir
 • Yeni hesap açılabilir
 • Kredi kartı başvurusu yapılabilir
 • Kredi kartı bilgileri alınabilir
 • Ekstre ve dönem içi harcamalar hakkında bilgi alınabilir
 • Kredi kartı borcu ödenebilir
 • Nakit avans başvurusu yapılabilir
 • Tek çekim alışverişler taksitlendirilebilir
 • İhtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir
 • Mevcut kredi hakkında bilgi alınabilir
 • EFT ve havale işlemleri yapılabilir
 • Kart kayıp çalıntı ihbarı yapılabilir
 • Müşteri temsilcisine soru ve talepler iletilebilir
 • Enpara müşteri hizmetleri sabah 08:00 – gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ