Kredi Dayı
Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL Veriyor!
Yazar: - 21 Eylül 2021
193
0

Garanti BBVA, emekliler için hazırladığı kampanyalara bir yenisini ekledi. Hazırlanan bu yeni kampanya kapsamında garanti BBVA müşterisi olan emekliler tek şartla anında 3 bin TL para alma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL Veriyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Garanti BBVA hem çalışan hem de emeklilerin yüzünü güldürecek çözümler bulmaya devam ediyor. Bankanın bu seferki kampanyası emekli müşterileri için hazırlandı. Maaşını Garanti BBVA üzerinden alacak olan emeklilere anında nakit 3 bin TL para verilecek.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE TEK ŞARTLA HEMEN 3 BİN TL KAMPANYASI NEDİR?

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası, maaşını Garanti BBVA üzerinden alma sözü vermiş olan tüm emeklilere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında maaşını Garanti BBVA şubesine taşıyan tüm emeklilere anında 3 bin TL nakit verilmektedir.

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler, bankanın sunmuş olduğu tek şarta uygun olmaları durumunda bankadan anında 3 bin TL nakit para alma hakkına sahip olacaktır.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE TEK ŞARTLA HEMEN 3 BİN TL KAMPANYASI ŞARTI NEDİR?

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyasından faydalanmak için emeklilerin belirlenmiş olan tek şarta uygun olmaları yeterlidir. Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası şartı nedir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyasının tek şartı olarak emekli müşterinin maaşını Garanti BBVA şubesine taşıması gösterilebilir. Yeni emekli müşteriler kazanmak için hazırlanan promosyon kampanyası kapsamında maaşını Garanti BBVA şubesine taşıyan ve 3 yıl kalma sözü veren tüm emekliler, 3 bin TL nakit para çekme şansına sahip olacaklardır.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE TEK ŞARTLA HEMEN 3 BİN TL KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyasından faydalanmak için öncelikle başvuruda bulunmak gerekmektedir. Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası başvurusu için emeklilerin kendilerine en yakın Garanti BBVA şubesine gitmesi yeterli olacaktır.

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası kapsamında en yakın banka şubesine gelerek maaşını Garanti BBVA’ ya taşımak istediğini belirten emekliler, maaşlarının taşınmasının ardından bankadan 3 bin TL emekli promosyonu alma hakkına sahip olacaklardır.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE TEK ŞARTLA HEMEN 3 BİN TL KAMPANYASI ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası ödemesi için emeklinin Garanti BBVA şubesine geçmesi ve maaşını buradan 3 yıl boyunca alacağının garantisini vermesi gerekmektedir. Garantinin verilmesinin ardından emeklilere aldıkları emekli maaşına göre emekli promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen 3 Bin TL kampanyası promosyon ödeme tutarları şu şekildedir;

  • 1,500 TL ve altında emekli maaşı alan emekliler için promosyon ödeme tutarı: 1,000 TL
  • 1,500 TL – 2,500 TL arası maaş alan emekliler için promosyon ödeme tutarı: 1,250 TL
  • 2,500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan emekliler için promosyon ödeme tutarı: 1,500 TL

Maaşı 2,500 TL ve üzerinde olan ve maaşını taşıdığı için 1,500 TL emekli promosyonu alma hakkına sahip olan emekliler, aynı zamanda Garanti BBVA şubelerine 10 emekli arkadaşlarını getirerek arkadaş başı 150 TL olmak üzere toplamda 1,500 TL promosyon ödemesi daha alma hakkına sahip olacaklardır.

Bu ödeme ile birlikte yeni Garanti BBVA müşterisi olan emekliler toplam olarak 3 bin TL anında nakit promosyon ödemesi alma hakkına sahip olacaklardır. Promosyon ödemesi emeklilerin açtırdıkları maaş hesabına banka tarafından gönderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ