Kredi Dayı
Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 13 Nisan 2020
7.454
0

Garanti Bankası’nın en çok beğeni toplayan kredi kartı Bonus Karttır. Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Garanti Bonus Kart, sağladığı avantajlar ve taşıdığı özelliklerle dikkat çekmeyi başarmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Garanti Bankası, ülkemizde en fazla müşterisi bulunan bankalardan birisi. Her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam eden Garanti Bankası, bunun yanı sıra kredi kartı başvurularında da sayıyı giderek artırıyor.

GARANTİ BONUS KART ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Garanti Bankası’nın en fazla talep gören kredi kartı olan Bonus kart, Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartı olarak bilinir. Binlerce Bonus program ortağına sahip olan Bonus kart, milyonlarca iş yerinde taksitli ve indirimli alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Garanti Bonus kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapmak mümkündür. bonus kart kullanıcıları yaptıkları alışverişler üzerinden bonus kazanarak bedava alışveriş yapma şansına da sahip olurlar.

Garanti Bonus Kart özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • Hem yurt içinde hem yurt dışında kullanım
 • Harcadıkça bonus kazanma özelliği
 • Bonus sayesinde bedava alışveriş yapma fırsatı
 • Acil nakit ihtiyaçlarında nakit para çekme özelliği
 • Otomatik fatura ödeme talimatı verme
 • Kredi kartından ücretsiz taksitli nakit avans çekme
 • Peşin yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirme fırsatı
 • Dijital ekstre özelliği sayesinde anında kredi kartı harcamalarını görme
 • Kredi kartı ekstresini ödemekte zorlanıldığı zaman ekstre taksitlendirme özelliği
 • Anlaşmalı mağazalardan yapılan taksitli alışverişlere bankadan ek taksit fırsatı
 • Kredi kartından taksitli para çekme

GARANTİ BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bonus kredi kartı kullanmak isteyenlerin öncelikle başvuruda bulunması gerekir. Garanti bonus kart için birden fazla başvuru yöntemi bulunmaktadır. Müşteriler, istedikleri yöntemi kullanarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

 • İnternet bankacılığı üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu
 • Mobil bankacılık üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu
 • Telefon bankacılığı üzerinden Garanti bonus kart başvurusu
 • Şube üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu

İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN GARANTİ BONUS KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İnternet bankacılığı üzerinden Garanti bonus kart başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden hazırlanan kredi kartı başvuru formunu dolduran banka müşterileri, şartlara uygun olmaları durumunda kısa sürede onay alabilirler.

MOBİL BANKACILIK ÜZERİNDEN GARANTİ BONUS KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Mobil Bankacılık üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Garanti CEP Mobil uygulamasına giren kişiler, hazırlanan kredi kartı başvuru formunu doldurarak kısa sürede işlemini tamamlayabilir. Kredi kartına başvuru kısa sürede olumlu ya da olumsuz sonuçlanacaktır.

TELEFON BANKACILIĞI ÜZERİNDEN GARANTİ BONUS KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Telefon bankacılığı üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Garanti Bankası müşteri hizmetleri üzerinden temsilci ile görüşen kişiler, kredi kartı başvuru taleplerini ileterek kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilirler.

ŞUBE ÜZERİNDEN GARANTİ BONUS KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şube üzerinden Garanti Bonus kart başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Garanti Bonus kart kullanmak isteyen kişiler kendilerine en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi kartı başvuru formunu doldurabilir. Başvurunun ardından kredi kartının onaylanması durumunda kart ister şubeden teslim alınır ister adrese teslim edilir.

GARANTİ BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU KAÇ GÜNDE SONUÇLANIR?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu kaç günde sonuçlanır sorusuna en fazla 1 hafta şeklinde cevap verilebilir. Garanti Bonus kart başvurusunda bulunanlar kartın onaylanıp onaylanmadığını Garanti Bankası resmi internet sitesindeki bireysel kartlar sekmesinde yer alan “Başvuru Takibi” bölümünden görmek mümkündür.

ONAYLANAN GARANTİ BONUS KREDİ KARTI NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR?

Başvuru yöntemlerinden birisi kullanılarak gerçekleştirilen kredi kartı başvurusu sonrasında kredi kartının hazırlanma sürecine geçilir. Onaylanan Garanti Bonus kredi kartı ne kadar sürede teslim edilir sorusuna ortalama 14 gün olarak cevap vermek mümkündür.

Garanti Bankası, başvuru yapan müşterinin adına hazırladığı kartın basımı ve gönderimi aşamasında 14 günlük bir süre talep etmektedir. Bu süre içerisinde kart sahibine elden kredi kartı teslimatı gerçekleştirilir.

Kartın teslim alınmasının ardından aktifleştirmek için internet bankacılığı, mobil bankacılığı üzerinden “Yeni kart şifresi al” butonuna basmak ya da müşteri hizmetleri üzerinden “Kart şifresi almak istiyorum” demek yeterli olacaktır.

GARANTİ BONUS KART İLE NASIL BONUS KAZANILIR?

Garanti Bonus kart ile bonus kazanmak için öncelikle Bonus Program Ortağı olan işyerlerinden alışveriş yapmak gerekir. Anlaşma kapsamında belirlenmiş olan iş yerlerinden yapılan harcamalarda bonus kazanma şansı sunulmaktadır.

Garanti bonus kart ile anlaşmalı yerlerden yapılan alışverişlerde belirlenmiş oranda bonus kazanılmaktadır. Kazanılan bonuslar istenildiği zaman istenilen yerde bedava alışveriş amacıyla kullanılabilmektedir.

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ