Kredi Dayı
Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi Kampanyası
Yazar: - 13 Mayıs 2020
4.137
0

Halkbank emeklilere özel mini bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında emekli olan müşterilerine düşük tutarlı kredi fırsatı sunacak. Emeklilere nefes aldıran fırsat sloganıyla hazırlanan kredi sayesinde tüm emeklilerin küçük ihtiyaçlarının kısa sürede giderilmesi amaçlanıyor. Bu yazımızda Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Halkbank, her geçen gün kampanyalarına bir yenisini ekliyor. Hemen her yaştan müşterisi bulunan Halkbank, bu sefer emekli müşterilerine yönelik bir kredi kampanyası hazırladı. Emekli mini ihtiyaç kredisi sayesinde emekli müşterilerinin düşük tutarlı kredi taleplerini karşılayacak.

HALK BANKASI EMEKLİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi, Halkbank üzerinden maaşını alan ya da emekli maaşını Halkbank üzerinden almayı taahhüt eden emekli müşterilere yönelik hazırlanmış bir kredidir. Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi 5 bin TL’ ye kadar olan küçük tutarlı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanmıştır.

%0,98 faiz oranı ile sunulacak olan Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi, her bütçeye uygun geri ödeme koşulları ile birlikte 650 ay vadeli şekilde geri ödenebilecektir. Halkbank tarafından emeklilere yönelik hazırlanan bu ihtiyaç kredisi, büyük ilgi görmektedir.

HALK BANKASI EMEKLİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi, Halkbank müşterilerine özel olarak hazırlanmıştır. Bu kredi kampanyasından yararlanma hakkı sadece Halkbank müşterisi ise mümkündür. Bunun dışındaki emeklilerin krediden yararlanabilmesi için maaşını Halkbank üzerine taşımaları gerekmektedir.

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi ödeme şekilleri şöyledir;

 • Aylık eşit taksitli kredi ödeme
 • Artan taksitli kredi ödeme
 • Azalan taksitli kredi ödeme
 • 3 ayda bir eşit taksitli kredi ödeme
 • Serbest ödeme

HALK BANKASI EMEKLİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi başvurusu için SMS yöntemini kullanmak gerekir. Halkbank üzerinden maaşlarını alan emekliler ve maaşını Halkbank üzerine taşıma sözü veren emekliler, cep telefonlarından MINI boşluk T.C. kimlik numarası boşluk gelir bilgisi boşluk talep edilen tutarı yazarak 3452’ ye SMS gönderecektir.  Bununla birlikte şubeler üzerinden Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi başvurusu yapmak da mümkündür.

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi başvurusunda bulunan emeklilerden yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak hayat sigortası primi kesilmektedir. 50 yaş erkek emekli müşteriler için bir yıllık sigorta primi 49,75 TL olarak belirlenmiştir. Halkbank, kredi şartlarına uygun olmayan müşterilerine kredi verme ya da vermeme hakkını saklı tutmaktadır.

HALK BANKASI EMEKLİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Halk Bankası Emekli Mini ihtiyaç Kredisi hesaplaması şu şekilde yapılır;

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 5 bin TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Kredi faiz oranı: %0,98
 • Tahsis ücreti: 26,25 TL
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 116 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 6,997 TL

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ