Kredi Dayı
Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Yazar: - 25 Nisan 2020
10.508
0

Halkbank, Corona virüs salgını nedeniyle maddi sıkıntı yaşamaması için müşterilerine 10 bin TL kredi vermeye başladı. Aylık 376 TL taksitle alınabilecek 10 bin TL kredi, 6 ay ertelemeli olarak ödenebilecek. Bu yazımızda Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüsle mücadele kapsamında vatandaşların maddi sıkıntı yaşamaması için devlet destekli krediler verilmeye başladı. Kamu bankaları tarafından verilen krediye bir destek de Halkbank’ tan geldi. Halkbank, müşterileri için 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi hazırladı.

HALKBANK AYLIK 376 TL TAKSİTLE 10 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank, Corona virüsle mücadele kapsamında bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi oldu. Halkbank bu kapsamda müşterilerine 10 bin TL’ ye kadar kredi fırsatı sunacak. Aylık düşük ödemelerle alınabilecek bireysel ihtiyaç kredisi için aylık 376 TL ödemek yeterli olacak.

Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisinden yararlanmak için başvuruda bulunacak olan kişilerin belirli şartlara uygun olması gerekir. Bu şartların başında, başvur yapan kişinin aylık gelirinin 5 bin TL’ nin altında olması gerekmektedir. 5 bin TL altında maaşa sahip olanlar, asgari ücretliler, emekliler ve serbest meslek sahibi müşterilere yönelik hazırlanmıştır.

HALKBANK AYLIK 376 TL TAKSİTLE 10 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu için birden fazla yöntem kullanmak mümkündür. Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Halkbank internet bankacılığı üzerinden başvuru
  • Halkbank mobil bankacılık üzerinden başvuru
  • Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden başvuru

HALKBANK İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için Halkbank resmi internet sitesine giriş yapmak gerekir. İnternet bankacılığına giriş yapan kişiler sitede yer alan Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi bölümünden hazırlanmış formu doldurarak başvuruda bulunabilir.

HALKBANK MOBİL BANKACILIK ÜZERİNDEN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak için öncelikle Halkbank mobil uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir. Mobil uygulamanın indirilmesinin ardından uygulamaya giriş yapmak ve krediler bölümünden başvuruyu gerçekleştirmek gerekir.

HALKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapmak için öncelikle Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak gerekir. Halkbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 400 üzerinden telefon ederek müşteri hizmetlerine bağlanmak ve Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredisi talebini iletmek gerekmektedir.

HALKBANK AYLIK 376 TL TAKSİTLE 10 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

Halkbank Aylık 376 TL Taksitle 10 bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi hesaplaması şu şekilde yapılır;

  • Kredi türü: Bireysel temek ihtiyaç destek kredisi
  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Kredi faiz oranı: %0,49
  • Kredi vadesi: 36 ay (6 ay ertelemeli)
  • Kredi aylık taksit tutarı: 376 TL
  • Toplam geri ödeme: 11,280 TL

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ