Kredi Dayı
Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Kredi Faiz Oranları Değişti mi?
Yazar: - 22 Aralık 2021
180
0

Bankaların kredi faiz oranları her geçen gün değişmeye devam ediyor. Yaşanan son gelişmelerin ardından özellikle kamu bankalarının kredi faiz oranları merak edilmeye başladı. Bu yazımızda Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Kredi Faiz Oranları Değişti mi? Sorusuna cevap vereceğiz.

Kamu bankaları her dönem müşterilerine en düşük faizli kredi seçeneklerini sunan kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank müşterilerinin yüzünü güldürürken, yaşanan son gelişmelerin ardından kredi faizlerinin ne durumda olduğu merak edilmeye başladı.

HALKBANK, ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI DEĞİŞTİ Mİ?

Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Kredi Faiz Oranları Değişti mi? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün; son dönemde faizler konusunda yaşanan değişiklikler sonrası ihtiyaçlarını karşılamak ya da bir ev, araba sahibi olmak için kredi çekmeyi düşünenlerin gözü kulağı bankalara çevrildi.

Kredi konusunda en düşük faiz oranlarını sunan Halkbank, Ziraat bankası ve Vakıfbank cephesinde kredi faiz oranları ile ilgili ne değişikliklerin yapıldığı merak edilmeye başladı. Kredi konusunda en düşük faiz oranlarını sunan üç kamu bankası, bir süredir devam eden düşük faizli kredi kampanyalarının sonuna gelindiğini açıkladı.

HALKBANK, ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI NE?

Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Kredi Faiz Oranları yeni değişiklik ile birlikte bir miktar artışa uğradı. Özel bankalara oranla müşterilerine ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde yine en uygun faiz oranlarını sunmaya çalışan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yeni düzenleme ile birlikte kredi seçeneklerinde faiz oranlarının bir miktar artırıldığını açıkladı.

HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI NE OLDU?

Halkbank müşterilerine kredi faiz oranlarını en düşükten veren bankalardan birisi. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde uygun faiz oranları sunan Halkbank, yeni düzenleme ile birlikte kredi faiz oranlarını bir miktar arttırdı.

Halkbank kredi faiz oranları şu şekilde;

  • Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı: %1,58
  • Halkbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranı: %1,59
  • Halkbank konut kredisi kampanyası faiz oranı: %1,20

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI NE OLDU?

Ziraat Bankası müşterilerine kredi faiz oranlarını en düşükten veren bankalardan birisi. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde uygun faiz oranları sunan Ziraat Bankası, yeni düzenleme ile birlikte kredi faiz oranlarını bir miktar arttırdı.

Ziraat Bankası kredi faiz oranları şu şekilde;

  • Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı: %1,55
  • Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası faiz oranı (kaskolu): %1,61
  • Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası faiz oranı (kaskosuz): %1,63
  • Ziraat Bankası konut kredisi kampanyası faiz oranı: %1,29

VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI NE OLDU?

Vakıfbank müşterilerine kredi faiz oranlarını en düşükten veren bankalardan birisi. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde uygun faiz oranları sunan Vakıfbank, yeni düzenleme ile birlikte kredi faiz oranlarını bir miktar arttırdı.

Vakıfbank kredi faiz oranları şu şekilde;

  • Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı: %1,55
  • Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranı: %1,50
  • Vakıfbank konut kredisi kampanyası faiz oranı: %1,20

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ