Kredi Dayı
Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar Hangileridir?
Yazar: - 21 Ocak 2021
93
0

Bankalardan kısa vadeli ve yüksek mevduatlı vadeli hesap açtıran tüketicilere bankalardan hoş geldin faizi verilmektedir. Hemen her bankanın sunduğu hoş geldin faizi farklılık göstermektedir. Bu yazımızda Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar Hangileridir? Sorusuna cevap vereceğiz.

Bankalar, yeni müşterilerinin açtıracakları mevduat hesapları üzerinden hoş geldin faizleri sunmaktadır. Her bankanın kendi belirlemiş olduğu bir hoş geldin süresi ile birlikte bu sürede müşterilerine sunacakları faiz oranları farklıdır.

HOŞ GELDİN FAİZİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar şu şekilde sıralanır;

  • ING Bank
  • Garanti BBVA
  • Odeabank
  • Alternatif Bank
  • HSBC
  • Vakıfbank
  • Burgan Bank
  • Finansbank
  • Fibabanka
  • TEB

ING BANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

ING Bank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. ING Bank 12 ay vadeli mevduat hesabı için %16,00 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır. ING Bank Hoş geldin faizinden yararlanmak için tüketicilerin ING Ban E – Turuncu Hoş geldin ya da ING Bank E – Turuncu Ekstra hesaplarından birisini açtırması gerekmektedir. Hesaba yatırılacak en üst limit 1 milyon TL olarak belirlenmiştir.

GARANTİ BBVA HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Garanti BBVA hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Garanti BBVA hesap açma en alt limiti 10 bin TL’ dir. Garanti BBVA 12 ay vadeli mevduat hesabı için %16,25 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

ODEABANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Odeabank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. ODeabank hesap açma en alt limiti 10 bin TL’ dir. Odeabank Hoş geldin Oksijen hesabı üzerinden 120 ay vadeli mevduat hesabı için %17,50 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

ALTERNATİF BANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Alternatif Bank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Alternatif Bank hesap açma en alt limiti 2 bin TL, en üst limit 50 bin TL’ dir. Alternatif Bank 3 ay vadeli mevduat hesabı için %17,50 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

HSBC HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

HSBC hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. HSBC hesap açma en alt limiti 2 bin TL’ dir. HSBC, Modern Hesap açan müşterilerine 45 günlük vadeli mevduat hesabı için %16,00 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

VAKIFBANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Vakıfbank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Vakıfbank hesap açma en alt limiti 1000 TL, en üst değeri 1 milyon TL’ dir. Vakıfbank, Arı Hesabı açtıran müşterilerine 100 gün vadeli mevduat hesabı için %16,50 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

BURGAN BANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Burgan Bank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Burgan Bank hesap açma en alt limiti 2 bin TL, en üst limit 1 milyon TL’ dir. Burgan Bank, Güldüren Hesap açtıran müşterilerine 90 gün vadeli mevduat hesabı için %16,25 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

FİNANSBANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Finansbank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Finansbank hesap açma en alt limiti 3 bin TL, en üst limit 10 bin TL’ dir. Finansbank, Çift Sarılı Hoş Geldin hesabı açtıran müşterilerine 45 gün vadeli mevduat hesabı için %17,05 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

FİBABANKA HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Fibabanka hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Fibabanka hesap açma en alt limiti 10 bin TL’ dir. Fibabanka, Kiraz Hesap açtıran müşterilerine 12 ay vadeli mevduat hesabı için %17,00 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

TEB HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

TEB hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. TEB hesap açma en alt limiti 2,500 TL’ dir. TEB, CEPTETEB Marifetli Hesap açtıran müşterilerine 1 ay vadeli mevduat hesabı için %17,50 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

AKBANK HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

Akbank hoş geldin faizi veren bankalardan birisidir. Akbank hesap açma en alt limiti 1000 TL’ dir. Akbank, Serbest Hesap açtıran müşterilerine 45 gün vadeli mevduat hesabı için %12,00 oranda hoş geldin faizi sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ