Kredi Dayı
ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyası Başlattı
Yazar: - 16 Mayıs 2020
4.320
1

ING Bank, müşterileri için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı. Açıklamaya göre ING Bank üzerinden 3 bin TL’ ye kadar kredi alan kişiler faizsiz 12 ay vadeli olarak bu krediyi geri ödeme şansına sahip olacak. Bu yazımızda ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyası Başlattı başlığının detaylarını anlatacağız.

ING faizsiz kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Belirli bir meslek grubuna yönelik olarak hazırlanan bu kredi kapsamında 3 bin TL tutarındaki krediye kadar yapılacak başvurular faizsiz olarak verilecek.

ING BANK 12 AY VADELİ FAİZSİZ 3 BİN TL KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyası, ING Bank tarafından belirli bir kesime yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için bankanın belirlediği mesleklerde çalışıyor olmak gerekir.

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyasından yararlanacak kişiler şu şekilde sıralanır;

 • Sağlık çalışanları
 • Öğretmenler
 • Emekli öğretmenler
 • Akademisyenler

Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi Kredi Fırsatı kampanyası adı altında hazırlanan kredi kapsamında belirlenmiş mesleklerde çalışan ING Bank müşterilerine 3 bin TL’ ye kadar kredi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak sunulacak.

ING BANK 12 AY VADELİ FAİZSİZ 3 BİN TL KREDİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyasından nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; ING Bank müşterisi olan ve sağlık çalışanı, öğretmen ya da akademisyen olan müşteriler, bankanın sunmuş olduğu farklı başvuru yollarından herhangi birisini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

Yapılan başvurunun ardından ING Bank müşterilerine 3 bin TL’ ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Çekilecek olan kredide faiz uygulaması bulunmazken, geri ödemesi 12 ay vadeli olarak gerçekleştirilir. Bu krediden yararlanmak için başvuruda bulunan kişilerin kredi notlarının mutlaka yüksek olması gerekir.

ING BANK 12 AY VADELİ FAİZSİZ 3 BİN TL KREDİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi karşılığında herhangi bir tahsis ücreti ya da dosya masrafı gibi ekstra ödemeler de talep etmezler. ING Bank üzerinden çekilen 3 bin TL tutarlı kredinin sadece 12 aylık taksit tutarları ödenecektir.

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi Kampanyası, sadece ilk başvuruda bulunan 5 bin kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanyaya başvuran ilk 5 bin kişi faizsiz 3 bin TL kredi çekebilirken 5 binden sonraki başvurular olumlu değerlendirilmeyecektir.

ING Bank 12 Ay Vadeli Faizsiz 3 Bin TL Kredi hesaplaması şu şekilde yapılır;

 • Kredi türü: İhtiyaç kredisi
 • Kredi tutarı: 3 bin TL
 • Kredi faiz oranı: %0
 • Kredi vadesi: 12 ay
 • Aylık taksit ödeme tutarı: 225 TL
 • Toplam geri ödeme tutarı: 3 bin TL

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. MEHMET ÜSTÜNTAŞ dedi ki:

  Nasıl Krediyi alacağız

BİR YORUM YAZ