Kredi Dayı
İNG Bank ve TEB 25 Bin TL Kredi Kampanyası Başlattı
Yazar: - 18 Mayıs 2020
8.868
0

Son dönemin en dikkat çekici bankalarından olan ING bank ve TEB ortak bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında nakit ihtiyacı olan müşterilere 25 bin TL kredi fırsatı sunulacak. Bu yazımızda İNG Bank ve TEB 25 Bin TL Kredi Kampanyası Başlattı başlığının detaylarını paylaşacağız.

ING Bank ve TEB, nakit ihtiyacı olan müşterileri için ortak bir kredi kampanyası başlattı. Uygun faiz oranları ile kredi fırsatı sunan iki banka 25 bin TL’ ye kadar olan başvurularda kolay kredi fırsatı sunacağını açıkladı.

İNG BANK VE TEB 25 BİN TL KREDİ KAMPANYASI BAŞLATTI

ING bank ve TEB üzerinden 25 bin TL kredi çekmek isteyen müşterilerin öncelikle belirlenmiş olan şartlara uygun olmaları gerekiyor. Şartlara uygun olan kişilerin gerçekleştirdikleri kredi başvurusu hangi bankadan olursa olsun olumlu olarak değerlendirilecek.

İNG Bank ve TEB 25 Bin TL Kredi Kampanyası kapsamında kredi başvurusunda bulunan müşterilerinden gelir belgesi de talep etmeyecek. 25 bin TL kredi çekmek isteyen kişiler, sadece kimlik belgeleri ile başvuru işlemini gerçekleştirebilecekler.

İNG BANK VE TEB 25 BİN TL KREDİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

İNG Bank ve TEB 25 Bin TL Kredi Kampanyasından yararlanmak için öncelikle iki bankanın ortak olarak belirlemiş olduğu şartlara uygun olmak gerekiyor. Söz konusu şartları taşımayan müşterilerin yapacağı kredi başvuruları olumsuz olarak değerlendirilecek.

İNG Bank ve TEB 25 Bin TL Kredi Kampanyası şartlarının başında kredi notu geliyor. Her iki banka da 1100 ve üzeri kredi notuna sahip olan başvuruları olumlu olarak değerlendireceğini açıkladı. Kredi notu uygun olan başvurulara olumlu dönüş yapılarak 25 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi hemen verilecek.

ING BANK 25 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank 25 bin TL kredi başvurusu için 18 – 70 yaş aralığında olmak gerekir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler, ING Bank internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması ya da ATM üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

ING Bank, 25 bin TL kredi başvurusunda bulunan kişilerin şartlara uygun olması koşulu ile aynı gün kredilerini onaylamaktadır. Kredi başvurusu onaylanan müşteriler hemen en yakın ING bank şubesi üzerinden kredilerini kullanma şansına sahip olacaktır.

TEB 25 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB 25 bin TL kredi başvurusu için belirlenen yaş aralığında olmak gerekir. Kredi notu 1100 ve üzeri olan müşterilerine kredi verecek olan TEB, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM üzerinden başvuruları kabul edecek.

TEB 25 bin TL kredi almak için, başvuruda bulunan kişiler olumlu sonuç almaları durumunda en yakın TEB şubesinden kredilerini 60 ay vadeli olarak alma hakkına sahip olurlar. TEB kredileri hafta sonları dahi kolaylıkla alınabilmektedir. TEB müşterilerinin kredi başvurusu sonucunda olumlu sonuç alırlarsa kredileri anında hesaplarına geçirilir.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ