Kredi Dayı
ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası
Yazar: - 14 Haziran 2021
2.248
0

ING Bank, banka kartı müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında IUNG turuncu ekstra Mastercard ile alışveriş yapan tüm abonelere 20 TL indirim kazanma şansı sunulmaktadır. Bu yazımızda ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

INB Bank, banka müşterilerine bankamatik kartları üzerinden hediye kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Mastercard’ ı ile Turuncu ekstra’ ya kayıt olan tüm ING Bank müşterilerine yapacakları alışveriş karşılığında 20 TL indirim sunulmaktadır.

ING TURUNCU EKSTRA MASTERCARD ALIŞVERİŞLERİNE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası, tüm ING bank bankomat kartı kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ING Bank banka kartını Turuncu Ekstra’ ya kaydeden banka müşterilerine alışverişleri üzerinden 20 TL indirim kazanma şansı verilmektedir.

ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası kapsamında turuncu Ekstra Mastercard banka kartı ile yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL kazanılacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen ING bank müşterilerinin Masterpass kayıtlı kart ile alışveriş yapması gerekmektedir.

ING TURUNCU EKSTRA MASTERCARD ALIŞVERİŞLERİNE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

 ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen ING Bank müşterileri, Mastercard logolu Turuncu Ekstra Banka kartı ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak zorundadır.

Kampanyadan yararlanan kart sahiplerinin Masterpass kayıtlı kartları ile alışveriş yapması gerekmektedir. ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası kapsamında 20 TL indirim kampanyasından en fazla iki kere faydalanmak mümkündür.

ING TURUNCU EKSTRA MASTERCARD ALIŞVERİŞLERİNE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası, tüm ING Bank müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası kapsamında 20 TL indirim kazanmak için en az 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası kapsamında indirimden faydalanmak için banka müşterilerinin Masterpass kayıtlı banka kartlarını kullanmaları gerekmektedir.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanmak için banka müşterilerinin Turuncu Ekstra’ ya kayıtlı olması gerekmektedir.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyasından en fazla 40 TL tutarında indirim kazanmak mümkündür.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyasından kazanılan indirim hakkı, Temmuz ayı itibariyle kar5t sahiplerinin vadesiz hesaplarına yüklenmektedir.
  • ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyasından indirim kazanmak için tek seferde e – ticaret üzerinden alışveriş yapmış olmak gerekmektedir.
  • ING Bank, ING Turuncu Ekstra Mastercard Alışverişlerine 20 TL İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ