Kredi Dayı
ING’den 4 Farklı İhtiyaca Yönelik Kredi Paketleri
Yazar: - 15 Haziran 2020
1.333
0

ING Bank, Corona virüs süreci sonrasında geçtiğimiz normalleşme süreci için müşterilerine özel kredi paketleri hazırladı. Müşterilerin ihtiyaç duyacağı dört farklı konuda kredi paketi hazırlayan ING Bank, bu sayede müşterilerinin temel ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak. Bu yazımızda ING’ den 4 Farklı İhtiyaca Yönelik Kredi Paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

ING Bank, normalleşme sürecine geçilen şu günlerde ülke ekonomisine katkı sağlamak adına oldukça ilgi çekici kredi paketleri hazırladı. Tüketicilerin ve KOBİ’ lerin maddi sıkıntılarını gidermek adına alınan bu karar kapsamında uygun koşullar ile 4 farklı kredi paketi sunulacak.

ING’ DEN 4 FARKLI İHTİYACA YÖNELİK KREDİ PAKETLERİ NELERDİR?

Hazırladığı kredi kampanyaları ile her zaman dikkat çekmeyi başaran ING Bank, normalleşme sürecinde yepyeni kredi paketleri ile müşterilerinin karşısına çıktı. Dört farklı paket hazırlayan ING Bank, bu sayede farklı kategorilerde yer alan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak.

ING’ den 4 Farklı İhtiyaca Yönelik Kredi Paketleri nelerdir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Aylık 0,79 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi paketi
 • Yerli üreticiyle işbirliği kredi paketi
 • Aylık 0,82 faiz oranıyla taşıt kredisi paketi
 • KOBİ’ lere özel kredi paketleri

ING BANK AYLIK 0,79 FAİZ ORANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ NEDİR?

ING Bank aylık 0,79 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi paketi, hazırlanan kredi paketlerinden birisidir. ING Bank müşterisi olsun ya da olmasın tüm vatandaşlara yönelik sunduğu bu kredi paketi kapsamında aylık %0,79 faiz oranı ile 60 ay vadeli kredi sunmaktadır. Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar, ING Bank internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da banka şubeleri üzerinden kısa sürede başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ING BANK YERLİ ÜRETİCİYLE İŞBİRLİĞİ KREDİ PAKETİ NEDİR?

ING Bank yerli üreticiyle işbirliği kredi paketi, hazırlanan kredi paketlerinden birisidir. ING Bank mobilya ve beyaz eşya sektörünün yeniden canlanması adına hazırladığı kredi paketi kapsamında anlaşma sağladığı beyaz eşya markalarından yapılacak alışverişlere kredi fırsatı sunmaktadır. Anlaşma kapsamında belirlenen markalardan 750 TL – 40 bin TL arası alışveriş yapan tüketicilere peşin fiyatına taksit fırsatı sunulmaktadır. ING Bank müşterileri, banka şubesine gitmeden direk mağazadan alışverişi sırasında kredi kullanma hakkına sahiptir.

ING Bank ile anlaşma yapan markalar şu şekilde sıralanıyor;

 • Arçelik
 • Beko
 • Modalife
 • İstikbal
 • Bellona
 • Mondi
 • Weltew
 • Vivense
 • Vestel

ING BANK AYLIK 0,82 FAİZ ORANIYLA TAŞIT KREDİSİ PAKETİ NEDİR?

ING bank aylık 0,82 faiz oranıyla taşıt kredisi paketi, hazırlanan kredi paketlerinden birisidir. Sıfır ya da ikinci el araç sahibi olmak isteyen ING Bank müşterilerine yönelik hazırlanan bu kredi paketi kapsamında tercih edilen araçlara %0,82 faiz oranı ile kredi fırsatı sunulacaktır. Taşıt kredisi başvurusu için ING Bank şubelerine başvurulabilir.

ING BANK KOBİ’LERE ÖZEL KREDİ PAKETİ NEDİR?

ING Bank KOBİ’ lere özel kredi paketi, hazırlanan kredi paketlerinden birisidir. İşletmelerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına sunulan bu kredi paketi kapsamında KOBİ’ lere aylık %0,85 faiz oranı ile 18 – 48 ay arası vadeli olarak kredi fırsatı sunulmaktadır. Eşit taksitli kredi fırsatından yararlanmak için ING Bank şubeleri üzerinden başvuru yapılabilir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ