Kredi Dayı
İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası!
Yazar: - 23 Şubat 2021
286
0

İş Bankası Maximum kredi kartı kullanan müşterileri için ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. İş Bankası kredi kartı müşterileri için yeni hazırlanan kampanya, GittiGidiyor sitesi üzerinden sunuldu. Bu yazımızda İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

İş Bankası, kredi kartı müşterileri için yeni bir kampanya hazırladı. GittiGidiyor sitesi üzerinden hazırlanan kampanya kapsamında siteden yapılacak alışverişlerde 75 TL’ ye kadar Maxipuan kazanmak mümkün olacak.

İŞ BANKASI GİTTİGİDİYOR ALIŞVERİŞLERİNDE 75 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası, tüm İş bankası Maximum kart kullanan müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Maximum kart kullanıcılarının GittiGidiyor üzerinden yapacakları alışverişler karşılığında Maxipuan kazanma şansı olacaktır.

İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasına katılan aboneler, GittiGidiyor internet sitesi üzerinden tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişler için 75 TL Maxipuan kazanma şansına sahip olacaklar.

İŞ BANKASI GİTTİGİDİYOR ALIŞVERİŞLERİNDE 75 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasından yararlanmak isteyen kredi kartı kullanıcılarının öncelikle kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasına girdikten sonra “Kampanyalar” bölümünde yer alan İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasını bulmak ve kampanyanın yanında yer alan “KATIL” butonuna tıklamak yeterlidir.

İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasına kullanım süresi içerisinde alışveriş yapmadan önce katılmak yeterli olacaktır. Kampanyaya katılımın ardından GittiGidiyor sitesi üzerinden belirlenen tutarlarda tek seferde alışveriş yapan abonelere Maxipuan kazanma şansı verilecektir.

İŞ BANKASI GİTTİGİDİYOR ALIŞVERİŞLERİNDE 75 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası, tüm Maximum kredi kartı kullanan İş bankası müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası kapsamında maxipuan kazanmak için kart sahiplerinin öncelikle kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasına katılım için Maximum Mobil uygulaması kullanılmalıdır.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasına katılımın sağlanmasının ardından tek seferde en az 500 TL – 1000 TL tutarında alışveriş yapmış olmak gerekmektedir.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasından faydalanarak GittiGidiyor sitesi üzerinden alışveriş yapan kart sahiplerine 500 TL için 50 TL, 1000 TL için 75 TL değerinde Maxipuan verilecektir.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasından her kart sahibinin bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyasından faydalanan kart sahipleri, en fazla 75 TL tutarında Maxipuan kazanabilirler.
  • İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası kapsamında kazanılan 75 Maxipuan, hemen karta tanımlanacaktır.
  • İş Bankası, İş Bankası GittiGidiyor Alışverişlerinde 75 TL Maxipuan Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ