Kredi Dayı
İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir?
Yazar: - 19 Mart 2021
1.768
0

İş Bankası, kredi kartı başvurularında bulunan müşterilerine Maximum kart vermektedir. Maximum kredi kartı, en fazla talep gören ve beğenilen kredi kartlarında birisidir. İş Bankası Maximum kredi kartı sahibi olmak için öncelikle başvuruda bulunmak gerekir. Bu yazımızda İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl gerçekleştirilir sorusuna cevap vereceğiz.

Türkiye’ nin en çok üye işyerine sahip olan bankalarından birisi olan İş Bankası, Maximum kredi kartı sayesinde müşterilerinin sayısını her geçen gün artırmaktadır. Sağladığı avantajlar ve para puan biriktirme özelliği sayesinde Maximum kart her geçen gün daha fazla kişinin kullanımına sunulmaktadır.

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

İş Bankası Maximum kredi kartının birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kredi kartı kullanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. İş Bank Maximum kredi kartı özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • İş Bankası Maximum kredi kartı hem yurt içinde hem yurt dışında kullanılabilir.
 • Anlaşmalı üye yerlerinden yapılan alışverişlerde para puan kazanma hakkı sunar.
 • Acil nakit ihtiyaçlarında kredi kartı limitinden nakit para çekilebilir.
 • Kredi kartına otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
 • Peşin yapılan alışverişlerde sonradan taksitlendirme fırsatı sunulur.
 • Taksit erteleme yapılabilir.
 • Taksitli nakit avans özelliği sayesinde nakit alınan para 12 aya varan taksitlerle ödenebilir.

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu için müşteriler farklı yöntemlerden istediğini deneyebilir. Başvuru yöntemlerinde ortalama bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş yapılacaktır. İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

 • İnternet bankacılığı üzerinden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık üzerinden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu
 • Telefon bankacılığı üzerinden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu
 • Şubeden İŞ Bankası Maximum kredi kartı başvurusu

Aidatsız Maximum Kart Büyük

İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İnternet bankacılığı üzerinden İş bankası Maximum kredi kartı başvurusu kolaylıkla yapılabilir. İş bankası resmi internet sitesi üzerinden bireysel bankacılığa giren kişiler, kredi kartı için hazırlanan “Hemen Başvur” yazan bölümden kredi kartı başvuru formunu doldurarak gönderebilir.

MOBİL BANKACILIK ÜZERİNDEN İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Mobil bankacılık üzerinden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Mobil başvuru tercih eden kişilerin öncelikle cep telefonlarına İŞCEP mobil uygulamasını indirmesi gerekir. Uygulamanın içerisinde yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurarak başvuru işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

TELEFON BANKACILIĞI ÜZERİNDEN İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Telefon bankacılığı üzerinden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu kolaylıkla yapılabilir. İş bankası müşteri hizmetleri üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşerek kredi kartı başvuru talebi iletilebilir. Müşteri temsilcisi, kart başvurusu için gerekli tüm işlemleri sağlayacaktır.

ŞUBEDEN İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şubeden İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu kolaylıkla yapılabilir. Maximum kredi kartı almak isteyenlerin en yakın şubeye giderek müşteri temsilcisi ile görüşmesi ve kredi kartı başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

 

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu sırasında müşterilerden bazı belgelerin talep edilmesi de mümkündür. Özellikle banka şubesi üzerinden yapılan başvurularda belgeler çoğunlukla talep edilir. İnternet ya da mobil üzerinden yapılan başvurularda nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu için gerekli belgeler şu şekilde sıralanır;

 • Banka müşterisi olanların Maximum kredi kartı başvurularında herhangi bir belge talep edilmez. Kredi kartı başvurusu sonrası kart hemen müşteriye gönderilir.
 • Özel ve kurum sektörü çalışanlarının başvurularında maaş bordrosu ve gelir belgesi talep edilir.
 • Belirli bir meslek grubu çalışanlarından çalışma belgesi talep edilebilir.

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI LİMİTİ NASIL BELİRLENİR?

İş Bankası Maximum kredi kartı limiti, başvuruda bulunan kişinin aylık geliri göz önünde bulundurularak belirlenir. Bununla birlikte kart başvurusunda bulunan kişinin kredi notu, başka bankalardan kullandığı kredi kartları ve bu kartlara ait limitler de göz önünde bulundurulur.

Maximum kredi kartı başvurusunda bulunmuş olan kişinin gelirinin dışında herhangi bir ek geliri ya da bir taşınmaz malı bulunuyor ise kredi kartı limiti bu durum göz önünde bulundurularak daha yüksek de belirlenebilir.

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR?

İş bankası Maximum kredi kartı başvurusunun değerlendirme süreci sonrasında olumlu görülen başvurulara kredi kartı gönderimi gerçekleştirilir. İş Bankası Maximum kredi kartı ne kadar sürede teslim edilir sorusuna ortalama 14 gün şeklinde cevap vermek mümkündür.

Kredi kartı başvurusu onaylanmış olan kişilerin adına özel kredi kartı basım işlemi gerçekleştirildikten sonra gönderim sürecine geçilir. Kredi kartı, özel kuryeler üzerinden kart sahiplerine gönderilmektedir. Bu da ortalama 14 gün içerisinde teslimat anlamına gelir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ