Kredi Dayı
 İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye!
Yazar: - 11 Ağustos 2021
1.918
2

İş bankası, yeni müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. Kampanyadan yararlanarak İş bankası müşterisi olan tüketiciler, Maximum kart kullanımlarında 200 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

İş bankası, Maximum kart üzerinden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Banka tarafından hazırlanan yeni kampanya, yeni İş Bankası müşterisi olacak tüketicilere yönelik olarak geldi. Kampanyadan faydalanan tüm yeni İş bankası müşterileri, Maximum kart üzerinden 200 TL hediye kazanacaklar.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLANLARA MAXİMUM KARTTAN 200 TL MAXİPUAN HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası, tüm yeni İş bankası müşterileri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında İşCep müşterisi olan İş bankası müşterilerinin sahip oldukları kredi kartına 200 TL MaxiPuan hediye edilmektedir.

İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyasından faydalanmak için öncelikle İş bankası müşterisi olmak gerekmektedir. Banka müşterisi olan tüm tüketiciler kredi kartı başvurusunda bulunmak zorundadır.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLANLARA MAXİMUM KARTTAN 200 TL MAXİPUAN HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin öncelikle İş bankası müşterisi olması gerekmektedir. İş bankası müşterisi olmak için öncelikle İşCep uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekmektedir.

İşCep uygulamasını indiren tüketiciler uygulama içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” bölümüne giriş yaparak İş bankası müşterisi olacaktır. İş Bankası müşterisi olduktan sonra İŞ Bankası Maximum kart başvurusunda bulunan tüketicilerin başvurusunun onaylanması sonrasında yapacakları ilk 200 TL ve üzeri alışveriş karşılığında 200 TL tutarında MaxiPuan hediye kazanması mümkün olacaktır.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLANLARA MAXİMUM KARTTAN 200 TL MAXİPUAN HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası başvurusu için bankanın sunmuş olduğu farklı başvuru kanallarından istenilen kullanılabilir. İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • İşCep üzerinden başvuru
 • Maximum mobil Uygulama üzerinden başvuru
 • Maximum İşyerim uygulaması üzerinden başvuru
 • İş bankası internet bankacılığı üzerinden başvuru
 • İş bankası telefon bankacılığı üzerinden başvuru
 • İş bankası şubeleri üzerinden başvuru

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLANLARA MAXİMUM KARTTAN 200 TL MAXİPUAN HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası, tüm yeni İş bankası müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası kapsamında İş Bankası müşterisi olduktan sonra Maximum kart başvurusunda bulunmak gerekmektedir.
 • İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyasından faydalanmak için Maximum kart alan İş Bankası müşterilerinin 200 TL MaxiPuan kazanması için öncelikle kredi kartları ile tek seferde 200 TL ve üzerinden harcama yapması gerekmektedir.
 • İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası kapsamında yapılacak alışveriş sonrasında 200 TL tutarındaki MaxiPuan, takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde karta tanımlanacaktır.
 • İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyasından kazanılan 200 TL tutarındaki MaxiPuan karta tanımlandıktan sonra 10 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan MaxiPuan süre dolunca otomatik olarak silinecektir.
 • İş Bankası, İş Bankası Müşterisi Olanlara Maximum Karttan 200 TL MaxiPuan Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
 1. İsa dedi ki:

  Nasıl başvurulur oluyor

 2. Ramil dedi ki:

  Salam

BİR YORUM YAZ