Kredi Dayı
İş Bankasından Online Başvuru Limiti 50 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi
Yazar: - 20 Şubat 2020
14.061
0

İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi çekecek olan müşterileri için oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Online başvurulara özel hazırlanan kampanya kapsamında 50 bin TL’ ye kadar kredi çekmek mümkün olur. Bu yazımızda İş Bankasından Online Başvuru Limiti 50 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi vereceğiz.

2020 yılında ihtiyaç kredisi çekecek olan banka müşterilerine özel birbirinden önemli kampanyalar hazırlanıyor. Bu kampanyaların birçoğu Online kredi başvurularında çok daha avantajlı olmaktadır. Online kredi kampanyası hazırlayan bankalardan birisi de İş Bankası olarak gösterilebilir.

İŞ BANKASINDAN ONLİNE BAŞVURU LİMİTİ 50 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

İş Bankasından Online Başvuru Limiti 50 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi kapsamında kredi başvurusunda bulunan tüm müşterilerine 50 bin TL’ye kadar kredi sunuyor. 60 ay vadeli olarak sunulan bu kredi kapsamında bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını internet üzerinden yapmak gerekiyor.

İnternet bankacılığı üzerinden sürekli olarak kredi kampanyası hazırlayarak müşterilerine sunan İş Bankası,  internet üzerinden sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi limitini artırdı. Bu kapsamda internetten kredi başvurusu yapacak olan kişiler 50 bin TL’ ye kadar kredi çekebilecek.

close up view of businessman typing on laptop indoors

İŞ BANKASI ONLİNE BAŞVURU LİMİTİ 50 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ VADESİ NEDİR?

İş bankası Online başvuru limiti 50 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi çekmek için başvuruda bulunan banka müşterilerine 60 ay vade fırsatı sunulmaktadır. 50 bin TL krediyi 60 ay vadeli olarak alan müşteriler, internet üzerinden yapacakları başvuru sayesinde kısa sürede sonuç alacaklardır.

Kredi başvurusu onaylanan banka müşterileri, öncelikle bankanın şartlarına uygun olmakla birlikte onay almasının ardından bankanın istediği evrakları da hazırlayarak şubeden krediyi alma hakkına sahip olacaktır.

İŞ BANKASINDAN ONLİNE BAŞVURU LİMİTİ 50 BİN TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR?

İş Bankasından Online Başvuru Limiti 50 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi hesaplaması şu şekilde yapılmaktadır;

  • Kredi türü: Bireysel ihtiyaç kredisi
  • Kredi tutarı: 50 bin TL
  • Kredi vadesi: 60 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,05
  • Aylık ödenecek taksit tutarı: 1,92,65 TL
  • Toplam geri ödeme tutarı: 71,559,00 TL

İş Bankasından Online Başvuru Limiti 50 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi çeken banka müşterileri, 60 ay eşit taksitlerle ödeme işlemini gerçekleştirir. Bunun yanı sıra İş Bankası müşterilerine özel olarak esnek ödeme planı da sunulmaktadır.

Kişiye özel esnek taksitli ödeme planı kapsamında bireysel ihtiyaç kredisi çeken kişinin isteği göz önünde bulundurularak taksit ödeme miktarları ayarlanmaktadır. İş Bankası, kendi müşterilerinin yaptığı Online ihtiyaç kredisi başvurusunun olumlu cevaplanması durumunda 50 bin TL’ ye kadar olan kredi tutarı, müşterinin hesabına anında aktarılacaktır.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ