Kredi Dayı
İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi
Yazar: - 18 Nisan 2020
10.119
1

Türkiye İş Bankası, müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında gelir belgesiz ve kefilsiz anında kredi fırsatı sunulacak. 7/24 kredi çekebilme olarak bilinen anında kredi fırsatından tüm İşbank müşterileri yararlanabilecek. Bu yazımızda İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi hakkında bilgi vereceğiz.

İşbank, müşterileri için yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Kefilsiz ve gelir belgesiz olarak hazırlanan bu kredi, müşterilere anında sunulacak. İşbank üzerinden anında kredi almak isteyenler 7/24 kredi çekme şansına sahip olacaklardır.

İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ NEDİR?

İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi, 50 bin TL’ ye kadar olan kredi başvuruları için hazırlanmıştır. Pratik bir bireysel kredi olarak hazırlanmış olan anında kredi müşterilere özel faiz oranları ile 60 aya varan vadelerle sunulmaktadır.

Kişiye özel sunulan İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi, kredi tutarı, vadesi, faiz oranı ve diğer tüm bilgileri kişisel olarak belirlenen bir kredi türüdür.

İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusunda bulunmak için birden fazla yöntem denemek mümkündür. İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvuru yöntemleri şu şekilde sıralanır;

  • İnternet bankacılığı üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu
  • Mobil bankacılık üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu
  • ATM üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu

İNTERNET BANKACILIĞI ÜZERİNDEN İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İnternet bankacılığı üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu için Türkiye İş Bankası resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra Kredilerim bölümüne girmek gerekir. Kredilerim bölümünde yer alan “Anında Kredi Başvuru” bölümünden hazırlanmış kredi başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır.

MOBİL BANKACILIK ÜZERİNDEN İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Mobil bankacılık üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu için Türkiye İş Bankasının mobil bankacılık uygulaması olan İşCep uygulaması cep telefonuna indirilir. Uygulamanın indirilmesinin ardından krediler bölümüne giren müşterileri burada yer alan “Anında Kredi Başvurusu” bölümünden hazırlanan formu doldurarak kredi başvuru işlemini tamamlayabilir.

ATM ÜZERİNDEN İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ATM üzerinden İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu için en yakın Türkiye İş Bankası ATM’sine gitmek gerekir. ATM üzerinden işlem yaparken ekranda yer alan “Daha Fazlası” bölümüne girdikten sonra Anında Kredi ve Anında Ek Hesap bölümünden kolaylıkla başvuruda bulunmak mümkün olacaktır.

İŞBANK KEFİLSİZ, GELİR BELGESİZ ANINDA KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKENLER NELERDİR?

İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi başvurusu için gerekenler herhangi bir başvuru yöntemini kullanarak işlemleri tamamlamaktır. İşbank kredi başvurusunda müşterilere en fazla 50 bin TL tutarında kredi fırsatı sunulacaktır.

İşbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz Anında Kredi çekmek isteyenlere verilecek 50 bin TL tutara kadar kredi için en fazla 60 ay vade sunulacaktır. İş Bankası müşterileri, istedikleri başvuru yolu üzerinden 7 / 24 kredilerini çekme şansına sahip olurlar.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Adnan dedi ki:

    Ziratte kredim neden onaylanmiyor acaba bilgi albilirmiyim

BİR YORUM YAZ