Kredi Dayı
Kefil Olmadan Hangi Bankalardan Hemen Bayram Kredisi Alabilirsiniz
Yazar: - 21 Mayıs 2020
642
1

Bankalar kredi başvurularında çoğunlukla kefil talep edebilmektedir. Özellikle banka için riskli olan müşterilerin başvurularında kefil ilk şartlardan birisidir. Bayram öncesi kredi hazırlayan birçok banka, kefil talep etmeden kredi vereceğini açıkladı. Bu yazımızda Kefil Olmadan Hangi Bankalardan Hemen Bayram Kredisi Alabilirsiniz başlığının detaylarını anlatacağız.

Bankaların kredi verme şartları arasında kefil talebi de bulunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi notunun düşük olması, bankacılık sicilinde sıkıntı olması ya da çok yüksek tutarlı kredi talebinde bulunması durumunda genel olarak kefil talep edilmektedir. Bununla birlikte bazı bankalar özellikle bayram kredisi başvurularında bu talepten vazgeçerek müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

KEFİL OLMADAN HANGİ BANKALARDAN HEMEN BAYRAM KREDİSİ ALABİLİRSİNİZ?

Ramazan Bayramı’na az bir zaman kala bayram kredisi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar bankanın yolunu tutmaya başladı. Bankaların birçoğu bayram kredisi kapsamında kefil talebinde de bulunurken birkaç banka kefil olmadan bayram kredisi vereceğini açıkladı.

Kefil Olmadan Hangi Bankalardan Hemen Bayram Kredisi Alabilirsiniz sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • İş Bankası
  • Akbank
  • Odeabank

İŞ BANKASI KEFİL OLMADAN BAYRAM KREDİSİ NASIL ALINIR?

İş Bankası kefil olmadan bayram kredisi veren bankalardan birisidir. Kamu bankası olan İş bankası her bayram öncesinde müşterilerine avantajlı bayram kredileri hazırlar. 60 bin TL’ ye kadar bayram kredisi veren İş Bankası, 60 ay vade ile geri ödeme fırsatı da sunar.

Bu yıl da bayram kredisi hazırlayan İş bankası, kefil 60 bin TL’ ye kadarki bayram kredisi başvuruları için kefil talep etmeyeceğini açıkladı. Müşterilerin en yakın şube üzerinden kimlik ve gelir belgesi ile başvuruda bulunması yeterli olacak. İş Bankası müşterileri, 60 ay vadeli ve uygun faiz oranları ile krediyi kolaylıkla alabilecek.

AKBANK KEFİL OLMADAN BAYRAM KREDİSİ NASIL ALINIR?

Akbank kefil olmadan bayram kredisi veren bankalardan birisidir. Her bayram öncesinde bayram kredisi kampanyası hazırlayan Akbank, bu sene de müşterileri için 50 bin TL’ ye kadar bayram kredisi hazırladı. 3 ay ertelemeli olarak alınabilecek olan Akbank bayram kredisi, uygun faiz oranları ile çekilebilecek.

Akbank bayram kredisini kefilsiz olarak almak için başvuruda bulunan müşterilerin kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu uygun olan müşteriler, Akbank üzerinden bayram kredisi başvurusunu kolaylıkla tamamlayabilecekler.

ODEABANK KEFİL OLMADAN BAYRAM KREDİSİ NASIL ALINIR?

Odeabank kefil olmadan bayram kredisi veren bankalardan birisidir. Her bayram olduğu gibi bu bayram öncesi de kredi kampanyası hazırlayan Odeabank, müşterilerine mobil bankacılık üzerinden 20 bin TL’ ye, şubeden başvurularda 50 bin TL’ ye kadar kredi verecek.

Bayram kredilerini 60 ay vadeli olarak sunan Odeabank, bu kredi için müşterilerinden kefil talep etmeyecek. Odeabank bayram kredisi almak isteyen vatandaşların çekecekleri kredi tutarına göre internet üzerinden ya da şubeden başvuruda bulunması yeterli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Gul. Uce dedi ki:

    Biz. Kredi. Cekmek. Istiyorum. Ama. Esimin. Sicili. Bozuk. Oldugu. Icin. Kredi. Alamiyoz. Biraz. YArdim. Ci. Olursa iz. Biz. Oturdugumuz. Evi. Almak. Istiyoruz. Yalniz. Sadece. 90. Milyar. Cekmek. Istiyoruz. YArdim I. Olursa iz. Sevniriz

BİR YORUM YAZ