Kredi Dayı
Kredi Notu 0 Olanlara 5 DK’da 20 Bin TL Kredi‎ İmkanı
Yazar: - 20 Haziran 2021
10.500
1

Bankadan kredi çekmek için genel olarak kredi notunun yüksek olması gerekir. Kredi notunun düşük olması, müşterinin sıkıntılı olduğu anlamına gelmektedir. Bu nedenle kredi notu düşük olan kişilerin kredi alması oldukça zor olacaktır. Ancak bazı bankalar kredi notu 0 olanlara 20 bin TL’ ye kadar kredi verebilmektedir. Bu yazımızda Kredi Notu 0 Olanlara 5 DK’ da 20 Bin TL Kredi‎ ile ilgili detayları paylaşacağız.

Kredi notunun 0 olması, tüketicinin kredi çekmesini oldukça zorlaştırır. Bankalar, özellikle kredi notu konusunda çok tedbirli davranmaktadır. Kredi notunun düşme nedeni göz önünde bulundurulduğu zaman birçok banka kredi notu 0 olan bir müşteriye kredi vermeye yanaşmayacaktır.

KREDİ NOTU 0 OLANLAR KREDİ ÇEKEBİLİR Mİ?

Kredi notu 0 olanların çok zor olmakla birlikte kredi çekme hakkı elbette bulunmaktadır. Kredi notu 0 olanlar kredi çekebilir mi sorusuna elbette ki evet demek mümkündür. Bazı bankalar kredi notu 0 olan müşterilerine de kredi fırsatı sunmaktadır.

KREDİ NOTU 0 OLANLARA 5 DK’ DA 20 BİN TL KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Kredi notu 0 olanlara 5 DK’ da 20 bin TL kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Ziraat Bankası
  • ING Bank
  • Fibabanka

ZİRAAT BANKASI KREDİ NOTU 0 OLANLARA 5 DK’DA 20 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası kredi notu 0 olanlara 5 DK’ da 20 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Kredi notu sıfır olan müşterilerine 20 bin TL’ye kadar kredi veren Ziraat Bankası, 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi vermektedir. Ziraat Bankası müşterileri kredi notlarının düşük olmasına rağmen alacakları 20 bin TL krediyi aylık ya da 3 aylık olacak şekilde ödeme şansına sahip olurlar.

Ziraat Banası kredi notu 0 olan müşterilerine kredi verme karşılığında kefil, teminat ya da ipotek talep etmektedir. Bu talebi yerine getirebilen müşterilere uygun faiz oranları ile 20 bin TL kredi verilmektedir.

ING BANK KREDİ NOTU 0 OLANLARA 5 DK’ DA 20 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

ING bank kredi notu 0 olanlara 5 DK’ da 20 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. 36 ay vadeli olarak kredi veren ING Bank, kredi notu 0 olan müşterilerine normalden biraz daha yüksek faiz oranı uygulamaktadır.

Bireysel ihtiyaç kredisi adın altında verilen 20 bin TL kredi internet sitesi üzerinden ya da şubeden başvuru şeklinde alınabilir. ING Bank, kredi notu düşük müşterilerine kredi vermek için kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve gelir belgesi talep etmektedir.

FİBABANKA KREDİ NOTU 0 OLANLARA 5 DK’ DA 20 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Fibabanka kredi notu 0 olanlara 5 DK’ da 20 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Fibabanka 48 ay vadeli olarak kredi sunmaktadır. Kredi notu 0 olan müşterilere özel olarak biraz daha yüksek faiz oranı uygulanmaktadır.

Fibabanka üzerinden kredi notu 0 olan müşterilerin 20 bin TL kredi alması için gelir belgesi sunması ve bankadan hesap açtırması gerekmektedir. Şartlara uygun olan müşterilerin kredi notuna bakılmaksızın kredi verilecektir.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Güler dedi ki:

    Yabancıyım Azerbaycan. Vergi lahobam var ihtiyaç kredisi cikarmi bana?

BİR YORUM YAZ