Kredi Dayı
Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin
Yazar: - 30 Mart 2020
5.363
0

Bankalar, müşteri potansiyellerini arttırmak için her gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Bankalardan gelen son kampanyalardan birisi, kredinizi şimdi alın 2021’ de ödeyin kampanyası oldu. Bu yazımızda Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kampanyası ile ilgili detayları anlatacağız.

Bankalar, her yılsonunda belirlenmiş olan kredi tutarını yakalamak zorundadır. Her banka şubesi için belirli bir kredi hedefi belirlenir. Bankalar bu hedef doğrultusunda kredi vermek zorundadır. Kredi hedefini tutturamayan bankalar, çok daha dikkat çekici kampanyalar hazırlayarak müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına sunmaya çalışır.

KREDİNİZİ ŞİMDİ ALIN 2021’DE ÖDEYİN KAMPANYASI NEDİR?

Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kampanyası birçok banka tarafından hazırlanan kampanyalardan birisidir. Günümüzde birçok banka, müşterilerine ertelemeli kredi adı altında daha geç ödeme şansı sunulan kredi fırsatları sunmaktadır.

Bankalar tarafından sunulan bu kampanya kapsamında birçok bankadan alınacak olan ihtiyaç kredisi, erteleme özelliği sayesinde 6 ay ertelenebilecek. 6 ay erteleme sayesinde kredi çeken kişiler ilk ödemelerini 2021 yılında yapmış olacaklar.

KREDİNİZİ ŞİMDİ ALIN 2021’DE ÖDEYİN KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kredisini bazı bankalar sunmaktadır. Krediyi sunan bankalar müşterilerinin geri ödemelerini 2021 yılında talep ederler. 6 ay ertelemeli olarak sunulan krediler 60 ay vadeli olarak çekilebilir. Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kredisi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi Bankası

AKBANK KREDİNİZİ ŞİMDİ ALIN 2021’ DE ÖDEYİN KREDİSİ NASIL ALINIR?

Akbank Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kredisi, müşterilere çektikleri kredi üzerinden 6 ay erteleme fırsatı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusunu şimdi yapan ve parasını alan müşteriler, ödemelerine 201 yılında başlarlar. Akbank 6 ay ertelemeli kredi fırsatından yararlanmak için başvuruda bulunan müşterilerin kredileri hemen onaylanırken ödemeleri 6 ay sonra başlayacaktır. 6 ay ertelemeli kredinin faiz oranı da normal krediden farklı ve faiz işletmesi şeklinde gerçekleştirilir.

ZİRAAT BANKASI ŞİMDİ ALIN 2021’DE ÖDEYİN KREDİSİ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kredisi, müşterilerin çektikleri krediyi 6 ay sonra ödemeye başlaması şeklinde sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi için Ziraat Bankası’na giden müşteriler, çekecekleri krediyi 6 ay ertelemeli olarak talep ederlerse ödemeye 2021 yılında başlarlar. Ziraat Bankası, ödemenin yapılmadığı 6 aylık süre için işlettiği faizi ödeme başladığı anda tahsil edecektir.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİNİZİ ŞİMDİ ALIN 2021’DE ÖDEYİN KREDİSİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası Kredinizi Şimdi Alın 2021’de Ödeyin kredisi, müşterilerin çektikleri krediyi 6 ay sonra ödemeye başlamasını sağlamaktadır. Yapı kredi Bankası’ndan 6 ay ertelemeli kredi çekenler, ödemelerine 2021 yılında başlar. Geçen bu 6 aylık erteleme süresinde ise kredi tutarına göre belirli bir faiz işletmesi söz konusu olacaktır. Bu faiz oranı ilk kredi taksiti ile birlikte müşteriden talep edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ