Kredi Dayı
Mayıs 2020 Ramazan Ayı Kredi Kartı Market Kampanyaları
Yazar: - 07 Mayıs 2020
2.566
0

Ramazan ayında alışverişlerini kredi kartı üzerinden yapan banka müşterilerine birbirinden avantajlı kampanyalar sunulmaktadır. Bu sene de Ramazan ayına özel kredi kartları kampanyaları hazırlandı. Bu yazımızda Mayıs 2020 Ramazan Ayı Kredi Kartı Market Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde kredi kartı ile market alışverişlerinde artış meydana geldi. Paranın virüs yayılımında etkili olduğunun açıklanmasının ardından birçok kişi market alışverişlerinde kredi kartı kullanımına yöneldi.

MAYIS 2020 RAMAZAN AYI KREDİ KARTI MARKET KAMPANYALARI NELERDİR?

Kredi kartı kullanımının Ramazan Ayında daha da artmasına karşı bankalardan kredi kartı market kampanyaları da gelmeye başladı. Mayıs 2020 Ramazan Ayı Kredi Kartı Market Kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Garanti BBVA Ramazanda 100 TL Bonus Kampanyası
  • TEB Bonus Kart Ramazanda 100 TL Bonus Kampanyası
  • Yapı Kredi Worldcard Ramazan Kampanyası
  • İş Bankası Maximum Kart Ramazan Ayı Market Kampanyası
  • Halkbank Paraf Card Ramazan Ayı Kampanyası
  • Akbank Axess İle Ramazan Ayı Chip Para Kampanyası
  • QNB Finansbank Ramazanda 100 TL Bonus Kampanyası

GARANTİ BBVA RAMAZANDA 100 TL BONUS KAMPANYASI NEDİR?

Garanti BBVA Ramazanda 100 TL bonus kampanyası, tüm Garanti kredi kartı kullanan müşterilere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Bonus üyesi marketlerden tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL bonus verilmektedir.

Garanti BBVA ramazan ayı kredi kartı kampanyasına katılmak için kart sahiplerinin Bonus Flaş uygulamasını indirdikten sonra HEMEN KATIL yazan boyuna basması ya da cep telefonundan KAYIT yazıp 3340’a SMS göndermesi gerekir.

TEB BONUS KART RAMAZANDA 100 TL BONUS KAMPANYASI NEDİR?

TEB Bonus kart ramazanda 100 TL bonus kampanyası, tüm TEB kredi kartı kullanan müşterilere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında TEB Bonus üyesi marketlerden tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL bonus verilmektedir.

TEB ramazan ayı kredi kartı kampanyasına katılmak için kart sahiplerinin CEPTETEB uygulamasını indirdikten sonra HEMEN KATIL sekmesinden kampanyaya katılması ya da cep telefonundan RAMAZAN yazıp 4616’ya SMS göndermesi gerekir.

YAPI KREDİ WORLDCARD RAMAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Yapı Kredi Worldcard ramazan kampanyası yapan bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında World kart üye marketlerden ilk 125 TL ve üzeri alışveriş sonrası yapılan her 125 TL’ lik alışveriş için 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL Worldpuan verilmektedir.

Yapı Kredi Worldcard ramazan ayı kampanyasına katılmak için World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya gelerek KATIL butonuna basmak ya da cep telefonundan RAMAZAN yazıp 4454 ‘e SMS göndermek yeterli olacaktır.

İŞ BANKASI MAXİMUM KART RAMAZAN AYI MARKET KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası Maximum kart ramazan ayı market kampanyası hazırlayan bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında Maximum kart üye marketlerde tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 3. Peşin alışveriş için 15 TL olmak üzere toplamda 75 TL Maxipuan hediye edilmektedir.

İş bankası Maximum kart ramazan ayı kampanyasına katılmak için Maximum Mobil uygulamasından Kampanyalar bölümünde n ilgili kampanyayı bulup KATIL butonuna basmak yeterli olacaktır.

HALKBANK PARAF CARD RAMAZAN AYI KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank Paraf Card ramazan ayı kampanyası hazırlayan bankalardan birisidir. Kampanya kapsamında 26 Mayıs tarihine kadar yurt içi marketlerde yapılacak toplamda 750 TL harcama karşılığında 40 TL, toplamda 1500 TL harcama karşılığında 80 TL değerinde Parafpara hediye edilecektir.

Halkbank Paraf card ramazan ayı kampanyasına katılmak için Paraf Mobil uygulamasından uygulamaya HEMEN KATIL yazan butona basmak ya da cep telefonundan RAMAZAN yazıp 3404’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

AKBANK AXESS İLE RAMAZAN AYINDA CHİP PARA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Akbank Axess ile ramazan ayında chip para kazan kampanyası, Akbank kart kullanan müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ramazan ayı boyunca marketlerde yapılacak toplamda 1250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL chip para hediye edilmektedir.

Akbank Axess ramazan ayı kampanyasına katılmak için Axess Mobil uygulamasından kampanyaya gelerek HEMEN KATIL butonuna basmak yeterli olacaktır.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS RAMAZAN AYI KAMPANYASI NEDİR?

QNB Finansbank Cardfinans ramazan ayı kampanyası hazırlayan bankalardan birisidir. kampanya kapsamında kart sahiplerinin internet üzerinden yapacakları market alışverişlerinde her 125 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL Parapuan hediye edilecektir.

QNB Finansbank ramazan ayı kampanyasına katılmak için cep telefonundan RAMAZAN yazıp 2273’e SMS göndermek gerekir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ