Kredi Dayı
Otomobil Markalarının Mart, Nisan 2021 Faizsiz Araç Kredi Kampanyaları!
Yazar: - 05 Mart 2021
972
0

Otomobil almak isteyenler için 2021 Mart – Nisan aylarına özel yeni kredi kampanyaları hazırlandı. Kampanya kapsamında araç almak isteyenlere faizsiz kredi seçeneklerinden yararlanma şansı verilecek. Bu yazımızda Otomobil Markalarının Mart, Nisan 2021 Faizsiz Araç Kredi Kampanyaları! Hakkında bilgi vereceğiz.

Otomotiv sektöründe kredi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. 2021 yılının Mart ve Nisan aylarına özel de birçok otomobil markası için faizsiz araç kredisi kampanyası hazırlandı. Araç almak isteyenler belirlenen otomobil markalarından birisini seçerek kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaklar.

OTOMOBİL MARKALARININ MART, NİSAN 2021 FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYALARI NELERDİR?

Otomobil Markalarının Mart, Nisan 2021 Faizsiz Araç Kredi Kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Toyota faizsiz araç kredi kampanyası
  • Opel faizsiz araç kredi kampanyası
  • Kia faizsiz araç kredi kampanyası
  • Suzuki faizsiz araç kredi kampanyası
  • Peugeot faizsiz araç kredi kampanyası
  • Egea faizsiz araç kredi kampanyası
  • Ibıza faizsiz araç kredi kampanyası
  • Ateca faizsiz araç kredi kampanyası
  • BMW faizsiz araç kredi kampanyası

TOYOTA FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Toyota faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Toyota marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 100 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

OPEL FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Opel faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Opel marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 150 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 24 ay vade ve %0,69 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

KİA FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Kia faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Kİa marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 100 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 24 ay vade ve %0,99 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

SUZUKİ FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Suzuki faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Suzuki marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 100 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 12 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

PEUGEOT FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Peugeot faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Peugeot marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 150 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 12 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

EGEA FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Egea faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Egea marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 130,900 TL’ ye kadar olan araç alımlarında 24 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

IBIZA FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Ibıza faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Ibıza marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 100 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 12 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

ATECA FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Ateca faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. Ateca marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 100 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 24 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

BMW FAİZSİZ ARAÇ KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

BMW faizsiz araç kredi kampanyası, 2021 Mart – Nisan ayları için hazırlanmış araç kredi kampanyalarından birisidir. BMW marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler, 150 bin TL’ ye kadar olan araç alımlarında 24 ay vade ve %0 faiz oranı üzerinden kredi çekebilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ