Kredi Dayı
QR Kodla Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?
Yazar: - 20 Eylül 2020
943
0

Teknolojinin ilerlemesi bankacılık işlemlerinin de teknolojiye ayak uydurmasını sağladı. ATM üzerinden kart ile para çeken birçok kişi, artık QR kod sistemi ile bu işlemi gerçekleştiriyor. QR ile para çekmek oldukça kolay bir işlem olmasına karşılık birçok banka müşterisi bu sistemi kullanmayı bilmiyor. Bu yazımızda QR Kodla Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

QR kod sistemi, bankaların çok önem verdiği sistemlerden birisidir. Hemen her banka QR kod sistemi ile para çekme ve gönderme hizmetini müşterilerine sunmaktadır. QR kod ile para çekme işlemi, hem güvenilir hem de hızlı işlem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

QR Kodla Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Sorusuna bankalara göre cevap vermek çok daha doğru olacaktır. QR kod ile para çekme işlemi yapılan bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Ziraat Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Kuveyt Türk QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Vakıfbank QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • İş Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Garanti Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Denizbank QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Akbank QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • TEB QR Kodla Para Çekme İşlemi
  • Yapı Kredi Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi

ZİRAAT BANKASI QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Ziraat Bankası mobil uygulamaya sahip olan müşteriler, kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemini gerçekleştirmek için en yakım banka ATM’ sine gittikten sonra QR kod ile para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra mobil uygulamadan açılacak barkod okuma alanına ATM ekranındaki kod okutularak para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir.

KUVEYT TÜRK QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Kuveyt Türk QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Kuveyt Türk müşterileri QR kod ile para çekme işlemi için öncelikle mobil uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir. Mobil bankacılık menüsünden sol menüde yer alan QR kod ile para çekme bölümünden işlemlere devam etmek gerekir. ATM üzerinden ileri tuşuna basarak kartsız işlem menüsüne girdikten sonra 5 tuşuna basarak QR kod okuma sayfasına girilecektir. Bu sayfadan kod okutularak para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

VAKIFBANK QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Vakıfbank QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Vakıfbank müşterilerinin QR kod ile para çekmesi için öncelikle mobil uygulamayı kullanması gerekir. Mobil uygulama üzerinden barkod uygulamasını açan kullanıcılar, ATM ekranında yer alacak kare kodu telefona okutarak para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

İŞ BANKASI QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

İş Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. İş Bankası mobil uygulamaya sahip olan müşteriler, kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. İş Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemini gerçekleştirmek için en yakım banka ATM’ sine gittikten sonra QR kod ile para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra mobil uygulamadan açılacak barkod okuma alanına ATM ekranındaki kod okutularak para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir.

GARANTİ BANKASI QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Garanti Bankası mobil uygulamaya sahip olan müşteriler, kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. Garanti Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemini gerçekleştirmek için en yakım banka ATM’ sine gittikten sonra QR kod ile para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra mobil uygulamadan açılacak barkod okuma alanına ATM ekranındaki kod okutularak para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir.

DENİZBANK BANKASI QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Denizbank Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Denizbank Bankası mobil uygulamaya sahip olan müşteriler, kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. Denizbank Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemini gerçekleştirmek için en yakım banka ATM’ sine gittikten sonra QR kod ile para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra mobil uygulamadan açılacak barkod okuma alanına ATM ekranındaki kod okutularak para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir.

AKBANK QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Akbank Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Akbank mobil uygulamaya sahip olan müşteriler, kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. Akbank QR Kodla Para Çekme İşlemini gerçekleştirmek için en yakım banka ATM’ sine gittikten sonra QR kod ile para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra mobil uygulamadan açılacak barkod okuma alanına ATM ekranındaki kod okutularak para çekme işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir.

TEB QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

TEB QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. TEB müşterilerinin QR kod ile para çekmesi için öncelikle mobil uygulamayı kullanması gerekir. Mobil uygulama üzerinden barkod uygulamasını açan kullanıcılar, ATM ekranında yer alacak kare kodu telefona okutarak para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

YAPI KREDİ BANKASI QR KODLA PARA ÇEKME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası QR Kodla Para Çekme İşlemi, sıklıkla kullanılan hizmetlerden birisidir. Yapı Kredi Bankası müşterilerinin QR kod ile para çekmesi için öncelikle mobil uygulamayı kullanması gerekir. Mobil uygulama üzerinden barkod uygulamasını açan kullanıcılar, ATM ekranında yer alacak kare kodu telefona okutarak para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ