Kredi Dayı
Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası!
Yazar: - 07 Eylül 2020
1.046
0

Şekerbank, maaş müşterileri için özel bir kredi kampanyası hazırladı. Hazırlanan kredi kapsamında maaşını Şekerbank şubelerinden alan müşterilere maaşlarının 23 katına kadar kredi çekme fırsatı verilecek. Bu yazımızda Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Şekerbank, kendi müşterilerine özel hazırladığı kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası sayesinde maaşını Şekerbank şubelerinden alan müşteriler artık sorunsuz şekilde kredi çekebilecek.

ŞEKERBANK’TAN MAAŞIN 23 KATINA KADAR KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası, maaşını Şekerbank şubelerinden alan tüm çalışanlara özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için maaşlı çalışan olmak ve maaşını Şekerbank üzerinden alıyor olmak gerekmektedir.

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası kapsamında çalışanlara 150 bin TL’ ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. 60 ay vadeli olarak verilen bu kredi uygun faiz oranları ile müşterilere sunulmaktadır.

ŞEKERBANK’TAN MAAŞIN 23 KATINA KADAR KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyasına başvuruda bulunmak için öncelikle maaşı Şekerbank şubelerinden alıyor olmak gerekir. Şekerbank müşterilerine özel hazırlanan kredi kampanyası üzerinden tüm müşteriler, maaşlarının 23 katı kadar kredi alma hakkına sahip olacaktır.

Şekerbank maaş müşterileri, Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyasından faydalanmak için bankanın sunduğu farklı başvuru kanallarını kullanabilirler. Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Şekerbank şubeleri üzerinden kredi başvurusu
 • Şekerbank internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
 • Şekerbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu
 • Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu
 • Şekerbank SMS ile kredi başvurusu

ŞEKERBANK’TAN MAAŞIN 23 KATINA KADAR KREDİ KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası başvuru şartları bulunmaktadır. Bu şartlara uygun olan müşterilerin kredi başvuruları olumlu sonuçlanacaktır. Şekerbank üzerinden maaşın 23 katına kadar kredi almak için uyulması gereken şartlar şu şekilde sıralanır;

 • Maaşını Şekerbank üzerinden alıyor olmak
 • Kredi notu en az 1100 ve üzerinde olmak
 • Bankacılık sicili temiz olmak
 • Düzenli maaş alınan bir işe sahip olmak
 • Bankacılık işlemlerinden dolayı icralık olmamak
 • Bankalardan sorunlu müşteri olmamak
 • Çalışılan iş yerinde en az 3 aylık sigortaya sahip olmak

ŞEKERBANK’TAN MAAŞIN 23 KATINA KADAR KREDİ KAMPANYASINDAN EMEKLİLER FAYDALANABİLİR Mİ?

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyasından emekliler faydalanabilir mi sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;  Şekerbank tarafından sunulan maaşının 23 katına kadar kredi almak için emekli maaşını Şekerbank üzerinden alan emeklilere de hak verilmektedir.

Emekliler maaşını Şekerbank üzerinden almıyorsa, Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyasından faydalanmak için öncelikle maaşlarını Şekerbank şubesine taşımak zorundadır. Maaş taşıma işleminden sonra şartlara uygun olan emekli müşterilere de kredi fırsatı sunulacaktır.

ŞEKERBANK’TAN MAAŞIN 23 KATINA KADAR KREDİSİ NASIL HESAPLANIR?

Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi hesaplaması, maaş müşterilerinin aldıkları maaş tutarına göre belirlenmektedir. Şekerbank üzerinden aylık 3 bin TL maaş alan bir müşteri, Şekerbank üzerinden en fazla 69 bin TL tutarında kredi çekme hakkına sahip olacaktır.

Şekerbank müşterileri, maaşları ne kadar yüksek ise o kadar yüksek tutarlı kredi alabilmektedir. Şekerbank’tan Maaşın 23 Katına Kadar Kredi Kampanyası kapsamında en fazla 150 bin TL’ ye kadar kredi çekilebilmektedir.

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ