Kredi Dayı
SMS Başvurusu ile 5.000 TL Hesapta!
Yazar: - 26 Nisan 2020
9.321
3

Kredi başvurularında en çok tercih edilen yöntemlerden birisi de SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusunda bulunan kişilere anında olumlu ya da olumsuz cevap verilir. Özellikle çok yüksek olmayan krediler için SMS ile başvuru yöntemi daha çok tercih edilmektedir. Bu yazımızda SMS Başvurusu ile 5.000 TL Hesapta başlığının detaylarını paylaşacağız.

Günümüzde birçok banka müşterilerine anında kredi fırsatı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin sorunlarına hemen cevap vermek adına SMS ile kredi verilmektedir. SMS ile kredi başvurularından genel olarak düşük tutarlı kredi alınabilir.

SMS BAŞVURUSU İLE 5.000 TL HESAPTA!

Corona virüsle mücadele kapsamında bankalar artık kredi başvurularını şubeler üzerinden kabul etmiyor. İnternet üzerinden yapılan başvurularla birlikte SMS kredi başvuruları da sıklıkla tercih ediliyor.

Düşük tutarlı krediler için çoğunlukla tercih edilen kredi başvuru yöntemi SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusunda bulunan kişiler, genel olarak 5 bin TL tutarlı kredi isterler. Birçok banka SMS ile kredi fırsatı sunmaktadır.

SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır;

 • Vakıfbank
 • Akbank
 • İş Bankası
 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Garanti Bankası
 • Şekerbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Odeabank

VAKIFBANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Vakıfbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden TIK boşluk T.C. kimlik numarası boşluk aylık gelir yazılarak 5724’e SMS göndermek gerekir.

AKBANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Akbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDI boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 4425’e SMS göndermesi gerekir.

İŞ BANKASI SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

İş Bankası SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. İş Bankası üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDI boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 4402’ ye SMS göndermesi gerekir.

 

DENİZBANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Denizbank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Denizbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDIM boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’ e SMS göndermesi gerekir.

QNB FİNANSBANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

QNB Finansbank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden T.C. kimlik numarasını yazarak 5030’ a SMS göndermesi gerekir.

GARANTİ BANKASI SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Garanti Bankası SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Garanti Bankası üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden T.C. kimlik numarası boşluk kredi tutarı boşluk kredi vadesi boşluk aylık net geliri yazarak 3390’ a SMS göndermesi gerekir.

ŞEKERBANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Şekerbank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Şekerbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KREDI boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 1953’ e SMS göndermesi gerekir.

YAPI KREDİ BANKASI SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden kredi türü boşluk T.C. kimlik numarası boşluk aylık net geliri yazarak 4411’ e SMS göndermesi gerekir.

 

ODEABANK SMS BAŞVURUSU İLE 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Odeabank SMS başvurusu ile 5 bin TL kredi veren bankalardan birisidir. Odeabank üzerinden SMS ile kredi almak isteyen kişilerin cep telefonlarının mesaj bölümünden NAKIT boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 8444’ e SMS göndermesi gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. Fahri dedi ki:

  5000 tamamda bankaların faiz %oranı ve geri ödeme kaç ay,buna balıklama atlayan geri ödemeyi düşünmeyenler olur diye düşünüyorum.
  Ödeme planı da açıklanırsa daha iyi olur.

 2. AHMET GÜMÜŞ dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım vardır.5000 TL

 3. AHMET GÜMÜŞ dedi ki:

  kredi ihtiyacım vardır.

BİR YORUM YAZ