Kredi Dayı
Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
Yazar: - 24 Şubat 2020
12.422
0

Teknolojinin gelişmesinden ve internet bankacılığı çıkmadan önce, kredi çekmek isteyenlerin tek seçeneği banka şubelerine gitmek oluyordu. Banka şubelerinde sıra beklemek, evrak hazırlamak gibi işlemlerle kısa sürede çekilebilecek kredi için günlerce uğraşmak gerekiyordu. Günümüz teknolojisi ile artık bu gereksiz zaman kayıpları yaşanmıyor. Artık kredi çekmek isteyenler şubeye gitmeden kolayca ve hızlı bir şekilde kredi çekebiliyor. Bu yazımızda Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Acil nakit ihtiyacı duyan kişiler, bankaya başvuruda bulunduklarında ellerine hemen para geçsin isterler. Şubeden kredi başvurusunda bulunulduğu zaman ne yazık ki böyle bir şans olmaz. Ancak günümüz teknolojisiyle birlikte internet bankacılığının hayatımıza girmesinin ardından artık hızlı bir şekilde kredi çekmek mümkün.

ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Günümüzde birçok banka, gerek internet bankacılığı, gerek mobil bankacılık üzerinden hızlı bir şekilde kredi veriyor. Kredi çekmenin bu kadar kolay olması, birçok müşterinin kredi için bu yöntemlere başvurmasını sağlıyor.

Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen banka müşterilerinin öncelikle şubeye gitmeden hızlı kredi veren bankaları araştırması gerekiyor. Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Veren Bankalar şu şekilde sıralanıyor;

  • TEB
  • Aktif Bank
  • Enpara.com
  • Akbank Direkt
  • ING
  • Yapı Kredi Bankası
  • İş Bankası

TEB ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilir. TEB müşterileri, CEPTETEB ihtiyaç kredileri için hazırlanan kredi başvuru formunu internet üzerinden doldurarak kısa sürede başvuru şansına sahip olur. İnternet bankacılığı üzerinden 30 bin TL’ ye kadar kredi veren TEB, 60 ay vade fırsatı da sunmaktadır. Müşterilerine internet bankacılığından başvuru şansı sunan TEB, müşterisi olmayanların da ayağına kadar temsilcilerini göndererek başvuru işlemlerini kolaylaştırır.

TEB şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

AKTİF BANK ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Aktif Bank şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, N Kolay kredi üzerinden gerçekleştirilir. Aktif Bank’ ın internet bankacılığı üzerinden sunduğu bu uygun krediden yararlanmak için sadece bankanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır. Aktif Bank N kolay kredi başvurusunun ardından banka müşterilerinin hesabına kısa sürede kredileri yatırılır. Banka müşterisi olmayanlara ise kurye ile evraklar gönderilerek kısa sürede başvurularının gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Aktif Bank şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

ENPARA.COM ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Enpara.com şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilir. Uygun faiz oranları ile sunulan internet kredisi, başvurudan kısa bir süre sonra müşterinin hesabına geçirilir. Enpara.com şubeye gitmeden kredi çekmek için Finansbank müşterisi olmak gerekir. Finansbank müşterisi olmayan başvuru sahiplerine Enpara.com temsilcileri tarafından evlerinde ziyaret ile kredi başvuru işlemleri sağlanmaktadır.

Enpara.com şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

AKBANK DİREKT ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank direkt şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilir. Akbank, direkt uygulaması üzerinden kısa sürede ve hızlı bir şekilde kredinin onaylanmasını sağlar. Akbank direkt üzerinden 20 bin TL’ ye kadar olan kredi başvurularını gerçekleştirmek mümkündür.

Akbank direkt şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

ING ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASILYAPILIR?

ING şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilir. ING müşterileri, internet bankacılığı üzerinden yapacakları kredi başvurusuna anında cevap alma hakkına sahiptir. Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan banka müşterilerinin hesaplarına hemen istedikleri tutarda kredi ödemesi gerçekleştirilir.

ING şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

YAPI KREDİ BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilir. Belge sunmak ve beklemek zorunda olmayan Yapı Kredi müşterileri, internet üzerinden hazırlanan kredi başvuru formunu doldurarak kısa sürede başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Kredisi onaylanan müşterilerin hesabına anında kredi tutarı yatırılır.

Yapı Kredi Bankası şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

İŞ BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu, internet ve İş Cep üzerinden gerçekleştirilir. İş Bankası müşterileri, internet üzerinden yapacakları kredi başvurularında 25 bin TL’ ye kadar kredi çekme şansına sahiptir.

İş Bankası şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu için TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ