Kredi Dayı
Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme Fırsatı 2021
Yazar: - 17 Mayıs 2021
136
0

Pandemi sürecinde taşıt ve konut kredisi ödemelerinde sıkıntı yaşayan vatandaşlar için sevindirici bir haber geldi. Üç kamu bankası, taşıt ve konut kredisi başvurusunda bulunan müşterilerine bu zorlu süreçte sıkıntı yaşamamaları için erteleme fırsatı sunacaklarını açıkladı. Bu yazımızda Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme Fırsatı 2021 başlığının detaylarını anlatacağız.

Corona virüsün tüm dünya genelinde etkisini sürdürmeye devam ettiği şu günlerde kapanmalardan kaynaklı olarak maddi sıkıntı yaşamaya başlayan vatandaşlara bankalardan kolaylık sağlanmaya devam ediyor.

TAŞIT, KONUT KREDİSİ OLANLARA ERTELEME FIRSATI GELDİ

Pandemi sürecinde ödemekte olduğu taşıt ve konut kredisinin taksitleri konusunda zorluk çeken vatandaşlara kamu bankalarından müjdeli bir haber geldi. Üç kamu bankası, pandemi nedeniyle maddi sıkıntı yaşayan vatandaşların kredi taksitlerini ödeme konusunda da zorluk çekmemesi için taşıt ve konut kredisi taksitlerini erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

Açıklama kapsamında erteleme fırsatı sunan kamu bankaları üzerinden taşıt ya da konut kredisi çekmiş olan tüketiciler, istedikleri zaman banka ile görüşerek kredi taksitlerini erteleme hakkına sahip olacaklar.

TAŞIT, KONUT KREDİSİ OLANLARA ERTELEME FIRSATI SUNAN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatı sunan bankalar şu şekilde sıralanır;

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Halkbank

Bu üç kamu bankası üzerinden taşıt ya da konut kredisi başvurusunda bulunmuş olan tüketiciler, pandemi sürecinde yaşadıkları zorluklar nedeniyle kredi taksitlerini ödemekte zorlanıyor ise bankaları üzerinden başvuruda bulunarak kredi taksit erteleme talebinde bulunabilecekler.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT, KONUT KREDİSİ OLANLARA ERTELEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatı sunan kamu bankalarından birisidir. Ziraat Bankası üzerinden taşıt kredisi ya da konut kredisi çekmiş ancak pandemi sürecinde kredi taksitlerini ödemek konusunda sıkıntı yaşayan müşteriler, taksit ödemelerini 6 ay süre ile erteleme şansına sahip olacaklar.

Ziraat bankası Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatından yararlanmak için banka müşterilerinin en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi taksit erteleme başvurularını gerçekleştirmeleri yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında taksit erteleme başvurusunda bulunan vatandaşların kredi borçları 6 ay süre ile dondurulacak ve maddi sıkıntılarından kurtulmak için destek sağlanmış olacaktır.

VAKIFBANK TAŞIT, KONUT KREDİSİ OLANLARA ERTELEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatı sunan kamu bankalarından birisidir. Vakıfbank üzerinden taşıt kredisi ya da konut kredisi çekmiş ancak pandemi sürecinde kredi taksitlerini ödemek konusunda sıkıntı yaşayan müşteriler, taksit ödemelerini 6 ay süre ile erteleme şansına sahip olacaklar.

Vakıfbank Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatından yararlanmak için banka müşterilerinin en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi taksit erteleme başvurularını gerçekleştirmeleri yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında taksit erteleme başvurusunda bulunan vatandaşların kredi borçları 6 ay süre ile dondurulacak ve maddi sıkıntılarından kurtulmak için destek sağlanmış olacaktır.

HALKBANK TAŞIT, KONUT KREDİSİ OLANLARA ERTELEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatı sunan kamu bankalarından birisidir. Halkbank üzerinden taşıt kredisi ya da konut kredisi çekmiş ancak pandemi sürecinde kredi taksitlerini ödemek konusunda sıkıntı yaşayan müşteriler, taksit ödemelerini 6 ay süre ile erteleme şansına sahip olacaklar.

Halkbank Taşıt, Konut Kredisi Olanlara Erteleme fırsatından yararlanmak için banka müşterilerinin en yakın Halkbank şubesine giderek kredi taksit erteleme başvurularını gerçekleştirmeleri yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında taksit erteleme başvurusunda bulunan vatandaşların kredi borçları 6 ay süre ile dondurulacak ve maddi sıkıntılarından kurtulmak için destek sağlanmış olacaktır.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ