Kredi Dayı
Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?
Yazar: - 04 Mart 2020
88
0

Tatil hayalleri kuran ancak bu hayali gerçeğe dönüştürecek maddi güce sahip olmayanlar için bankalar tatil kredisi fırsatı sunmaktadır. Banka müşterileri, bankadan alacakları tatil kredisi ile yaz aylarında yılın yorgunluğunu atabilir ve kış aylarında bu tatilin borcunu taksitler halinde ödeyebilir. Bu yazımızda Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Tatile gitmek isteyenler için birçok banka kredi fırsatı sunmaktadır. Tatil kredisi alan kişiler 12 – 48 ay geri ödemeli olacak şekilde borçlarını kapatabilirler. Genel olarak masrafsız olarak sunulan bu kredi sayesinde tatil hayali kuranlar bunu gerçeğe kolaylıkla dönüştürebilmektedir.

TATİL KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Günümüzde birçok banka tatile gitmek isteyen müşterileri için tatil kredisi vermektedir. Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Vakıfbank
  • Denizbank
  • Fibabanka
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • Yapı Kredi Bankası

VAKIFBANK TATİL KREDİSİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank tatil kredisi, 3 – 24 ay vadeli olarak sunulmuş kredi fırsatıdır. Vakıfbank Jolly Tur tatil kredisi kapsamında 500 – 3000 TL arası kredi almak mümkündür. Vakıfbank tatil kredisi çekmek isteyen müşterilerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Tatil kredisi çekecek kişi aylık gelirini ve T.C. kimlik numarasını yazarak 5724’e SMS atmalıdır. 3000 TL altı kredi taleplerinde gelir belgesi göstermek gerekmezken 3000 TL ve üstünde gelir belgesi istenebilir.

AKBANK TATİL KREDİSİ NASIL ALINIR?

Akbank tatil kredisi, 3 ay taksit erteleme seçeneği ile sunulmaktadır. Uygun faiz oranları ile sunulan tatil kredisi, 36 aya varan vadeler ile geri ödenebilir. Masrafsız olarak sunulan bu krediye başvuruda bulunmak için müşterilerin nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ile başvuruda bulunması gerekir. Akbank tatil kredisi ertelemeli olarak 33 ay taksitle sunulmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI TATİL KREDİSİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası tatil kredisi, 48 aya varan vadeler ile alınabilir. Bankadan tatil kredisi almak isteyen müşteriler şubeden bizzat başvuruda bulunmalı ve gelir belgesi sunmalıdır. Banka müşterileri TATİL KREDİSİ – T.C. kimlik numarası – gelir miktarını yazarak 4411’e SMS göndererek de başvuruda bulunabilir.

FİBABANKA TATİL KREDİSİ NASIL ALINIR?

Fibabanka tatil kredisi, 3 bin – 20 bin TL arasında sunulan bir kredidir. Fibabanka tatil kredisi almak isteyenler uygun faiz oranları ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Fibabanka tatil kredisi için banka şubesine giderek başvuruda bulunmak yeterli olacaktır.

ING BANK TATİL KREDİSİ NASIL ALINIR?

ING bank tatil kredisi, bankanın internet sitesi üzerinden yapılan başvuru ile verilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılacak başvurular sonucunda bankada %15 indirimin yanı sıra 1 günlük tatil de hediye edilmektedir. ING tatil kredi kampanyası hem yurt içi hem de yurt dışı tatillerde geçerlidir. Masrafsız olarak sunulan bu tatil kredisi uygun faiz oranları ile alınabilir.

 

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ